Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Великдень як вдома

Великдень як вдома


Львів’ян та переселенців міста запрошують спільно відсвяткувати Великдень

 

Для всіх, хто зараз проживає у Львові, організовують проєкт «Великдень як вдома». Містян закликають 24 квітня прийняти на великодній сніданок переселенців, а гостей міста ⎯ відвідати оселі львівських родин. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися.

Проєкт організовує Українська академія лідерства. Основна мета ⎯ поділитися родинним теплом з тими, хто цього потребує.

«Незабаром Львів наповниться атмосферою Великодня. Очікуємо, що наша ініціатива не лише зігріє серця людей, що вимушено залишили свої домівки, а й подарує справжній домашній затишок в колі близьких та нових знайомих. «Великдень як вдома» хоче об’єднати у святкуванні всі куточки країни, бо ми всі ⎯ Україна», ⎯ каже Микола Пісенко, ментор Української академії лідерства, один з організаторів проєкту.

 

Участь у заході передбачає спільний великодній сніданок 24 квітня для львів’ян та внутрішньо переміщених осіб чи їх сімей.

Щоб долучитися до проєкту, охочих прийти на сніданок та прийняти гостей закликають реєструватися за посиланням.

 

Форма спільна для львів’ян та переселенців. Після реєстрації учасників сконтактують між собою для знайомства та узгодження деталей. Організатори кажуть: для учасників проєкту “Великдень як вдома” готують низку додаткових подій, про які повідомлятимуть у соцмережах заходу.


 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв