Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий майстер-клас "Чарівна полімерна гліна - та, що світиться"

Дитячий майстер-клас "Чарівна полімерна гліна - та, що світиться"


Місто Майстрів запрошує дітей та дорослих до найстаровиннішого житлового будинку Києва на чудовий майстер-клас з полімерної глини "Чарівна полімерна глина - створення солодкої парочки, яка світиться".

Ви за 2 годинки створите 2 чудові десертні ложки - одну для себе, а другу для найдорожчої людини.

Запис на майстер-клас за телефоном 067 236 72 60 (обовязковий) - кількість місць обмежена.

Полімерна глина - це дивовижний матеріал. На перший погляд начебто схожий на звичайний пластілін. Але скільки всього чарівного, дивовижного та неперевершеного можна створювати за допомогою цього "пластіліну"!

Наприклад, це може бути декор звичайної посуди - коли буденні чашки, тарілки або ложки за допомогою "полімерки" перетворюються на шедеври. І погодьтесь, що використовувати у повсякденному житті красиві речі - це дуже приємно. А їжа із красивого посуду або красивим прибором смакує вдвічи краще.

І тому вам пропонують навчитися декорувати буденні речі полімерною глиною. І почнете навчання з десертних ложок - на майстер-класі ви задекоруєте 2 ложки, які приємно буде або залишити собі, або подарувати близькій людині.

Проходити майстер-клас буде в чудовому місці - найстаровиннішому житловому будинку Києва, де колись жили знамениті пряничні майстри.


Записатися на майстер-клас можна за телефоном 067 236 72 60 (запис обов`язковий - кількість місць обмежена).


Вік

6+


Вартість

Вартість участі в майстер-класі з дитини: 160 грн (дорослий, який супроводжує дитину на майстер-класі, +80 грн)


Телефон

+38 (067) 236 72 60


Посилання


Адреса

Київ
Контрактова площа, 7