Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Освітній курс для дітей «Міський дизайн. Розбираємо вулицю разом»

Освітній курс для дітей «Міський дизайн. Розбираємо вулицю разом»


Ми піклуємось про нетворкінг покоління, що підростає

 

І знаємо, що поки мама і тато зайняті дорослими онлайн-справами по відбудові та підтримці країни , їх діти не залишаються байдужими до подій, що відбуваються.

Дитинство - це пора сподівань, мрій. Це пора, коли не існує бар'єрів і меж у свідомості. Тому школа PRO PM відкриває набір на освітній курс для дітей 7-11 років «Міський дизайн. Розбираємо вулицю разом», аби відволікати від щоденних тривог та допомагати "квітам майбутнього" мріяти, творити та не стримувати свої фантазії.

 Викладачі - Антон Целовальник та Ангеліна Гладушевська
 Старт: 21.07 (чт)
 Вартість за курс (6 занять): 1500 грн
 Періодичність: щочетверга
 Час - 17:00 - 18:00
 Платформа - Microsoft Teams

Детальніше про тему.
Міське середовище складається з будинків, об'єктів дизайну, які разом з архітектурою створюють живий простір міста. Не забуваємо, що світ вулиць має бути корисним, привабливим та зручним. Лавки, ліхтарі, паркани, гідранти, рекламні вивіски, клумби - усе це створює неповторне міське середовище. Ці теми та багато інших підійматимуться на наших веселих зустрічах! А під дбалим керівництвом Антона Целовальника та Ангеліни Гладушевської діти виконуватимуть захоплюючі завдання і творити буде ще цікавіше!

Тож запрошуємо долучатись до розвитку та підтримки підростаючого покоління (читай: майбутнього України) вже зараз!

Хочемо наголосити, що клуб стартуватиме за умови набору мінімальної кількості дітей. В іншому випадку - старт буде перенесено, а усіх бажаючих - проінформовано.

Деталі та реєстрація за посиланням https://forms.office.com/r/VQuGmHABQR


Вік

7–11


Вартість

Вартість за курс (6 занять): 1500 грн


Адреса

Одеса
онлайн