Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас для батька (Частина перша)

Майстер-клас для батька (Частина перша)


Майстер-клас для батька Part-1

Участь безкоштовна за умови вільних місць та попередньої реєстрації за цим посиланням: https://t2m.io/33HUhnTv

На майстер-класі Ви:

  • Отримаєте об’єктивну оцінку своєї батьківської практики
  • Дізнаєтесь в чому полягає унікальність впливу батька на розвиток дитини
  • Складете план дій з покращення своєї батьківської практики

Тренер: Сергій Цвєтков

Анонс

На майстер-класі кожен батько отримає нагоду об’єктивно оцінити власну батьківську практику, скориставшись унікальним тестом складеним за результатами 10-річного соціологічного дослідження проведеного Національним Центром Батьківства (США).

Чому цей майстер-клас так само важливий для матерів? Ми не протиставляємо батьківство материнству. І мати і батько однаково важливі для повноцінного виховання дітей, але саме брак розуміння ролі батька завдає найбільшої шкоди нашим дітям і сім’ям сьогодні. Тому дружині важливо розуміти в чому полягає роль батька, щоб не обмежувати його роллю “помічника мами”, бо наші діти потребують більшого. Оманливо вважати, що роль батька обмежується лише тим, щоб бути помічником дружини по догляду та вихованню дітей. Це не так. Роль батька є унікальною і відмінною від ролі матері. Батько надає дитині те, що не може надати мати. На майстер-класі ви дізнаєтесь в чому полягає унікальність і важливість батька з точки зору його впливу на розвиток дитини.

Але лише знань недостатньо. В кінцевому підсумку нашу компетентність визначає саме практичний досвід. Для досягнення професійного поступу в будь-якій сфері потрібні не лише знання, потрібен план дій для їхнього застосування. На цьому майстер-класі кожен чоловік складе реалістичний план дій з покращення своєї батьківської практики.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Київ
вул. Генерала Кирпоноса, 6