Англомовний табір Boyar 2024, ПлайНайкращий англомовний табір у Карпатах, Boyar Camp - це прекрасна можливість якісного і корисного відпочинку. 

 

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

Десять днів у гірськолижний комплексі «Плай» з неймовірними краєвидами та природою. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими літніми розвагами. BoyarCamp - це чудова можливість відпочити з користю.

Табір є тематичним - відповідно до теми заїзду ми обираємо розваги і складаємо власну навчальну програму, і не забуваємо, що це канікули, тому буде весело!

Boyar Camp - це 

  • 10 насичених днів у Карпатах, відпочинок та повністю англомовне середовище;
  • Проживання і харчування в одному з кращих відпочинкових комплексів;
  • Щоденні заняття англійської з носіями мови та нашими кваліфікованими вчителями;
  • Веселощі all the time: екскурсії, конкурси, майстер-класи, тренінги, активні і розвиваючі ігри та посиденьки біля багаття з гітарою;
  • Ранкова зарядка, спорт, походи, акваеробіка, квести і, звичайно, танці;
  • Купа емоцій, знань та нових друзів.

Програма табору:

American Camp (29.07-07.08):

Наша найпопулярніша тема заїздів! Щодня у нас нове Американське свято! На заняттях ми вивчаємо традиції святкування, а по обіді влаштуємо цікавий експірієнс: з костюмами, пригощеннями, розвагами - і так щодня. Діти працюватимуть у команді, знайдуть нових друзів та практикуватимуть англійську нон-стоп!

Екскурсії: похід на гору Плай.

Майстер-класи: плетіння браслетів (friendship bracelets), створення 3D фігурки, розмальовування горняток, створення фетрових іграшок.

Навчання: 40 уроків англійської як в справжній американській школі - Maths (так-так, математика англійською), English, Drama, Psychology.

Розваги: катання на квадроциклах, бал до дня Святого Валентина, квест до Дня святого Патріка, Олімпійські ігри, Гавайська вечірка, пошуки Пасхального кролика, моторошна вечірка Хеловін та ще багато незабутніх розваг.

 
Коли

29 Липня - 7 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–17


Вартість

American Camp (29.07-07.08): 29500 грн (До 30.03 діє знижка Раннього Бронювання - 28000 грн. Встигни отримати! )


Телефон

+380 (97) 629 36 01


Посилання


Адреса

Сколе
Плай, Плав'я, Львівська область, Україна

Як дістатися?

Організований груповий трансфер з м.Львів. Також можливий трансфер з інших міст України.