Англомовний табір Boyar 2024, ЯремчеНайкращий англомовний табір у Карпатах, Boyar Camp - це прекрасна можливість якісного і корисного відпочинку. 

 

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

Десять днів у курортному місті Яремче у комфортному відпочинковому комплексі Wellland , що знаходиться на вершині гори. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими літніми розвагами. BoyarCamp- це чудова можливість відпочити з користю.

Кожен заїзд є тематичним, відповідно до теми заїзду ми обираємо розваги і складаємо власну навчальну програму, і не забуваємо, що це канікули, тому буде весело!

  Boyar Camp - це 

  1. 10 насичених днів у Карпатах, відпочинок та повністю англомовне середовище;
  2. Проживання і харчування в одному з кращих відпочинкових комплексів;
  3. Щоденні заняття англійської з носіями мови та нашими кваліфікованими вчителями;
  4. Веселощі all the time: екскурсії, конкурси, майстер-класи, тренінги, активні і розвиваючі ігри та посиденьки біля багаття з гітарою;
  5. Ранкова зарядка, спорт, походи, акваеробіка, квести і, звичайно, танці;
  6. Купа емоцій, знань та нових друзів.

  Заїзди:

  •  1 заїзд, Around The World (20.06 - 30.06):

  Ми відкриваємо літній сезон подорожжю навколо світу! Протягом десятьох днів наші кемпери відвідають різноманітні країни: Японію, Китай, Англію, Мексику, Італію та багато інших! Ми вивчимо традиції цих країн, їх особливості та звичаї, завітаємо до найцікавіших куточків Всесвіту, а 23 червня відсвяткуємо Івана-Купала щоб вміти представити й українські традиції всьому світу)!

  Екскурсії: Колесо огляду та тюбінг на Буковелі, етнопарк "Гуцулленд", прогулянка Стежкою Довбуша, похід на гору Маковицю та до річки.

  Майстер-класи: плетіння браслетів (friendship bracelets), майстрування піньяти, майстер-клас з чаювання, створення власної свічки.

  Навчання: 40 уроків англійської, уроки щодня. Country Studies - країнознавство, де читаємо та поповнюємо словниковий запас, Video Class- аудіювання; Discussion club і Project - розмовляємо, дискутуємо та креативим для відмінного засвоєння інформації.

  Розваги: лазертаг, спортивні естафети, квести, вікторини, дискотеки, караоке, шоу талантів.

  •  2 заїзд, Hollywood (30.06 - 10.07):

  У цьому заїзді наші кемпери відчують справжню атмосферу Голівуду! Від фентезі до детективу - протягом десяти днів ми дізнаватимемось про різноманітні жанри кіно та особливості сфери кінематографії. А на кінці табору кемперів чекає неймовірне Oscars party, де кожен зможе відчути себе відомим актором чи акторкою!

  Екскурсії: Родельбан та підйом на гору у Буковелі, Парк Легенд "Гедзьо", похід на гору Маковицю та до річки.

  Майстер-класи: плетіння браслетів (friendship bracelets), карате, створення магнітів, малювання пісочних картин.

  Навчання: 40 уроків англійської, уроки щодня. Top-10 - фільмознавство, де читаємо та поповнюємо словниковий запас, Drama - де розвинемо акторську майстерність та дикцію; Speaking і Project - розмовляємо та креативим для відмінного засвоєння інформації.

  Розваги: лазертаг, спортивні естафети, квести, вікторини, дискотеки, караоке, вечірка у стилі "Оскар".
  Коли

  20 Червня - 30 Червня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
  30 Червня - 10 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


  Вік

  7–17


  Вартість

  1 заїзд (20.06-30.06) - Around The World : 29500 грн (До 30.03 діє знижка Раннього Бронювання - 28000 грн. Встигни отримати! )
  2 заїзд (30.06 - 10.07) - Hollywood: 29500 грн (До 30.03 діє знижка Раннього Бронювання - 28000 грн. Встигни отримати! )


  Телефон

  +380 (97) 629 36 01


  Посилання


  Адреса

  Яремче
  Яремче, вул. І. Франка 12/1а

  Як дістатися?

  Організований груповий трансфер з м.Львів. Також можливий трансфер з інших міст України.