Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літній дитячий табір Мріньйонів Дитячий табір Мріньйонів

 

Мальовничі Карпатські гори, велика зелена територія, та річка неподалін створюють неперевершену природну атмосферу, яка ідеально підходить для омріяного табору.

Записати дитину на табір можна у формі або по телефону чи Viber: +380 (97) 39 68 975

  •  Проживання: в кімнатах по 3 - 6 осіб.
  •  Харчування: сніданок, обід, підвечірок, вечеря, вечірній чай
  •  Місце проведення: Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Надія", смт. Верхнє-Синьовидне
  •  Добирання: організовуємо доїзд автобусом (або власним авто)

Територія бази є просторою та загородженою, що гарантує нам безпеку та конфіденційність. Пильний нагляд відеохорони забезпечує постійний контроль та спокій, дозволяючи нам насолоджуватись табірними пригодами з повним спокоєм. Новенький багатофункційний майданичик створений саме для нас. Це місце, де ми зможемо проводити різноманітні програми, театральні постановки та концерти. Наші творчі здібності та таланти отримають можливість розквітнути, а кожен виступ стане незабутньою подією.

У кімнатах проживатиме невелика група від 3 до 6 дітей, що створить сприятливу атмосферу для дружніх стосунків, командної роботи та спілкування.

ОПИС ПРОГРАМИ:

Мабуть всі ви вже чули про кудмедних міньйонів, які своєю грайливою незграбністю можуть зіпсувати будь-які плани. І роблять вони це настільки весело і невимушено, що на них неможливо гніватися.

Проте наші мріньйони трошки інші - вони не такі шибайголови і халамидники, як їхні родичі. Їхня основна відмінність - вміння формувати такі заразно-цікаві мрії, що розмріятися вже дуже важко?

Проблемка лиш в тому, як ті мрії втілити в життя - мріньйончики не можуть впоратися без боса...

На Мрійниках кожна дитина з допомогою аніматорів зможе приміряти на себе роль мріньйона і навчиться не тільки мріяти, але й робити перші кроки до їх втілення. А про боса не хвилюйтеся - ми його знайдемо разом! Чи... може він вас?

Не зволікай! Клич друзів і готуйся до Мрійників!

 

Про дитячий табір "Мрійники":

Ми таборуємо вже 14 років поспіль! Щороку ми готуємо нову оригінальну пригоду з повним зануренням в сюжет з яскравими персонажами де головними героями безпосередньо стають учасники табору. І це літо не виключення, адже Мріньйони пронесуться жовтою лавиною по новій таборовій базі у В. Синьовидному.


Вік

6–14


Вартість

Літній дитячий табір Мріньйонів: 14400 грн


Телефон

+380 (97) 39 68 975


Посилання


Адреса

Львiв
Верхнє Синьовидне, Сколівський район, Львівська область