Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Проект для мам з дітками - kids friendly

Проект для мам з дітками - kids friendly


Мережа кінотеатрів MULTIPLEX запускає проект для мам - KIDS FRIENDLY!

Мережа кінотеатрів MULTIPLEX запускає спеціальні соціальні кінопокази для мам з маленькими дітьми від 0 до 3 років. Перший кінопоказ відбудеться 27 вересня в кінотеатрі MULTIPLEX в ТРЦ «ПРОСПЕКТ» вул. Гната Хоткевича, 1В.

«Я мама і добре пам'ятаю той час, коли ти повністю занурюєшся в турботу про дитину. Це прекрасний і в той же час складний період для багатьох молодих жінок, ми забуваємо про себе і залишаємося наодинці з труднощами. Але, щоб виправити таке вже звичне положення, ми вирішили створити корисний і потрібний багатьом формат відпочинку, щоб окрім домашніх турбот і дитячих майданчиків молоді батьки змогли "вийти в світ", відпочити, поспілкуватися і дізнатися щось корисне», - ділиться Анастасія Давидова, маркетинг-директор мережі кінотеатрів MULTIPLEX.

Кіно - одна з головних майданчиків для соціалізації, і тому, саме в такому важливому місці MULTIPLEX збирає подруг. Перед кіносеансами мами зможуть обговорити цікаві теми, події з життя, а також поділитися порадами. Це абсолютно нового зразка кінопокази, які дозволять на кілька годин відчути себе жінкою і відпочити від побуту.

Перший фільм, який покажуть на великому екрані для мам - динамічна кінокомедія "Мадам", ознайомитися з сюжетом можна тут: http://bit.ly/2hhiwTi.

Приємним бонусом на заході стануть подарунки від партнерів: спеціалізоване харчування від ТМ "Агуша" і журнал від генерального медіапартнера "Лиза. Мой ребенок".

Спеціальний гість на заході Наталія Гайдиш - представниця від Польщі на конкурсі «Місіс Всесвіт - 2017». Наталія теж молода мама, яка успішна і дуже красива жінка не дивлячись на настільки маленьку дитину. Вона спеціально приїде, щоб поділитися з мамами своїми порадами, також розповість секрет: "Як зберегти відносини в родині і не захворіти «Синдромом кращої мами».

Буде весело, корисно та інформативно!

Деталі тут: multiplex.ua 


Вік

0–3


Посилання


Адреса

Київ
Prospekt, Trade & entertainment centre Desnyans'kyi district Kyiv