Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий день в Одеському художньому

Дитячий день в Одеському художньому


Дитячий день в Одеському художньому

 

Міжнародний день захисту дітей Одеський художній святкуватиме насиченою програмою з цікавинками для учасників будь-якого віку.

Протягом дня ми проведемо майстер-класи для юних учасників, де вони дізнаються про жанри мистецтва та відчують себе справжніми творцями. А на різноманітних екскурсіях гостям розкажуть багато цікавих фактів з історіі палацу, життя його власників і, головне, про твори мистецтва з колекції Одеського художнього.


Програма платних заходів:

  • 12:00 – 13:30 — майстер-класс «Весняний пейзаж. Техніка пуантилізм». Учасники дізнаються, як з різнокольорових крапок на папері розквітає весняне дерево. Рекомендований вік учасників: 5+. Вартість заняття: 100 ₴ (kids only;)

  • 13:00 – 14:30 — Екскурсія гротом — одним з небагатьох підземних пустот-підвалів в Одесі, відкритих для відвідувачів. Дізнайтесь історію палацу та його володарів в знайомому одеситам з дитинства «підземеллі». Рекомендований вік учасників: 5+. Вартість: 50 ₴, дорослий — 100 ₴

  • 14:00 – 15:30 — майстер-класс «Весняний пейзаж. Техніка пуантилізм». Учасники дізнаються, як з різнокольорових крапок на папері розквітає весняне дерево. Рекомендований вік учасників: 5+. Вартість заняття: 100 ₴ (kids only;)

  • 15:00 – 16:00 — Екскурсія «Маленькими кроками до великих перемог» — українське мистецтво в колекції Одеського художнього. Розповімо про художників-українців або про тих, хто був тісно пов'язаний з Україною.

  • 16:00 – 17:00 — Екскурсія «Мій Костанді». Говоритимемо про особливий «колорит Костанді», відомого одеського майстра, що створив картини, які знають і люблять не тільки в Одесі, а й далеко за її межами.

  • 17:00 – 18:00 — Екскурсія «Від Козака Мамая до Кандинського». На прикладі робіт, представлених в експозиції Одеського художнього музею, навчимо розрізняти види мистецтва, розповімо, які жанри були найпопулярнішими у вітчизняних художників. Рекомендований вік учасників: 5 + Вартість: 60 ₴, дорослий — 120 ₴


А ще ми плануємо пригощати музикою і смаколиками в дворі музею.

Долучайтеся!


Вік

5+


Вартість

Детям до 18 лет: Безкоштовно
Взрослым: 70 грн


Телефон

+380 (95) 176 90 80


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Софіївська, 5А