Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День фізика в музеї популярної науки і техніки6-7 травня в музеї популярної науки і техніки "Експериментаніумі" присвячені відразу кільком подіям: Дню фізика та Дню Архімеда.

А це значить, що вихідні будуть насичені цікавими заходами та акціями.


Розпочнеться все з приємних подарунків. 20% знижки на вхідний квиток отримає кожен, хто на касі назве секретний промо-код – "фізик". 

Далі на всіх відвідувачів музею з 12:00 до 16:00 чекатиме незвичайний майстер-клас "Фізичні експерименти", під час якого досвідчені екскурсоводи, дипломовані фізики і хіміки, будуть показувати вражаючі міні-шоу. Майстер-клас буде абсолютно безкоштовним, а взяти в ньому участь і допомогти ведучим зможе кожен бажаючий. 

Крім того, о 14:00 усі відвідувачі матимуть змогу безкоштовно відвідати одне з найвидовищних наших шоу "Екстремал". А після нього, о 14:40, послухати найкреативнішу міні-лекцію у стилі stand up присвячену фізиці.

Також в музеї проходитимуть й інші науково-розважальні шоу:
15:00 – електричне "Тесла шоу"
16:00 – шоу низьких температур "Кріо-лабораторія".


Нагадаємо, що "Експериментаніум" - це науково-розважальний центр, де розміщено понад 250 інтерактивних експонатів, кожен з яких пояснює природні явища, роботу тих чи інших технологій, анатомію і зокрема закони фізики. Експозиція музею присвячена таким розділам фізики як: акустика, оптика, механіка, електромагнетизм. Кожен експонат – це окремий експеримент, який ви проводите самостійно. В "Експериментаніумі" ви не побачите незрозумілих формул і не почуєте складних термінів, тут все просто та наочно – бери в руки і роби свої відкриття!

8 і 9 травня музей "Експериментаніум" працює у режимі вихідних та святкових днів – з 10:00 до 20:00.


Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток від: 155 грн


Телефон

+38 (096) 477-97-91
+38 (099) 256-71-27


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 6