Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День молоді в «Експериментаніумі»

День молоді в «Експериментаніумі»


Досі не знаєте, як незабутньо провести День молоді?

Тоді музей популярної науки і техніки запрошує вас на: квести, вікторини, розіграші подарунків, шоу і круті майстер-класи від Robot School  та клініки «Медіса»!

Цього разу для вас підготували пізнавальні розваги не лише для дітей, а й для дорослих. 

У суботу, 24 червня, окрім постійної експозиції, в музеї ви зможете відвідати:

  • шоу низьких температур «Кріо-лабораторію» (14:00),
  • дізнатися де живе електроенергія та як вона утворюється на електричному «Тесла шоу» (15:00),
  • побачити звук на власні очі і навчитися робити музичні інструменти на шоу «Лабораторія звуку» (16:00). 

З 12:00 до 16:00 в музеї проходитиме безкоштовний дитячий майстер-клас з виготовлення лизунів. О 16:00 відбудеться молодіжний квест  «Brainwood» (від 16 років), який також для відвідувачів буде безкоштовним. 

Крім того з 12:00 до 16:00 в музеї триватиме вікторина «Get the Ticket Challenge». На переможців чекатимуть подарунки від «Експериментаніума» та партнерів! 

25 червня, в неділю, окрім вище вказаних заходів ви матимете змогу абсолютно безкоштовно відвідати 2 унікальні майстер-класи:

  • дитяча Школа Робототехніки Robot School  підготувала для відвідувачів «Експериментаніума» відразу кілька приємних сюрпризів: веселі роботи, які ви зможете самостійно запрограмувати і погратися ними  і… бананове піаніно. Як це можливо? Повірте, це варто побачити і спробувати все власноруч.
  • клініка «Медіса» запрошує усіх юних відвідувачів музею віком від 4 років на майстер-клас «Маленький стоматолог». Учасникам розкажуть про правила гігієни порожнини рота, про те, як відбувається лікування зубів, які матеріали та інструменти використовує стоматолог. Кожен малюк зможе особисто виконати всі етапи роботи лікаря на спеціальних іграшках, поставити пломбу на моделі щелеп і відчути себе справжнім лікарем! 

Майстер-класи триватимуть з 12:00 до 16:00. 

Тож не зволікайте і приходьте до нас із друзями та рідними. 

Увага, лише до 30 червня в музеї триває акція, знижка на вхідні квитки – 20%, якщо ви купуєте квитки на касі, і – 25% - якщо через сайт в інтернеті! 


Музей «Експериментаніум» розширюється і переїжджає на нове місце. З третього липня протягом місяця музей буде зачинений у зв’язку з переїздом, а в серпні музей відкриється уже за новою адресою: Київ, пр. Степана Бандери,6. 


Вік

0+


Вартість

вхідні квитки від: 155 грн


Телефон

+380 (096) 477-97-91
+380 (099) 256-71-27


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 6