Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Землі в "Експериментаніумі"

День Землі в "Експериментаніумі"


22 квітня у всьому світі відзначають День Землі.

В "Експериментаніумі" також вирішили приєднатися до цього свята і організували відразу дві екологічні акції. Музей запрошує і вас взяти у них участь!

Лише протягом 22-23 квітня 2017 року ви маєте змогу отримати:

  • 5% знижки на вхідний квиток до музею за принесену використану батарейку (на касі нашого музею уже кілька років поспіль стоїть скринька для збору використаних батарейок. Коли вона наповнюється, усі елементи живлення музей передає у спеціалізовані пункти утилізації);
  • 15% знижки на вхід за принесену поробку з побутових речей разового використання: політеленових пакетів, пластикових пляшок, пробок, жерстяних та алюмінієвих бляшанок... 

Таким чином, музей хоче показати, що не потрібно поспішати викидати використані речі, адже їх можна перетворити  на корисні і гарні предмети декору, варто лише докласти трохи зусиль та фантазії.


З 12:00 до 16:00 в музеї проходитиме безкоштовний дитячий майстер-клас "Нове життя старим речам".

23 квітня о 14:40 відбудеться тематичний науковий stand-up "Обережно сміття". Де ви у жартівливій та інтерактивній формі поговорите про наболілі питання у сфері екології. Неодмінно буде пізнавально і весело.

Без сумнівів, найцікавішим у музеї є постійна експозиція. На 1400 м2 розміщено понад 250 експонатів, кожен з яких демонструє закон фізики, природнє явище, анатомію, роботу тих чи інших технологій.

22 квітня для відвідувачів музею відкриють новий експонат – Sandbox. Це інтерактивна пісочниця, де з допомогою проектора і сенсорного контролера на піску можна побудувати топографічну карту. Повірте, така пісочниця це мрія не лише кожної дитини, вона не залишить байдужим жодного дорослого! Лише уявіть собі, ви власними руками з допомогою піску зможете формувати рельєфну карту на якій будуть зображені гори, рівнини, западини заповнені водою. Карта оживе на ваших очах. 

Ще більше дізнатися про цікаву науку ви зможете на науково-розважальних шоу, від яких в захваті і дорослі, і діти, адже так просто і цікаво про фізику і хімію вам більше не розкажуть ніде.

  • 13:00 – акустичне шоу "Лабораторія звуку"
  • 14:00 – хімічне "Реактив шоу"
  • 15:00 – електричне "Тесла шоу"

Приходьте та експериментуйте - музей цікавої науки чекає на вас!

Знижки сумуються між собою ідодаються до пільгових знижок.


Вік

0+


Вартість

Усі квитки від: 155 грн


Телефон

+38 (096) 477-97-91
+38 (099) 256-71-27


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 6