Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дні науки в музеї "Експериментаніум"

Дні науки в музеї "Експериментаніум"


Хімічні експерименти і фізичні досліди, англомовні ігри, майстер-класи з робототехніки, квести, вікторини і науково-розважальні шоу - саме так святкуватимуть Дні науки у музеї популярної науки і техніки "Експериментаніум" 20-21 травня. 

На відвідувачів чекають блискавки, вибухи, димові завіси, та цікаві завдання з проведенням власних експериментів. У музеї представлять локації, кожна з яких відповідатиме за свою науку: фізика, хімія, механіка, біологія, лінгвістика, робототехніка. Кругом ви зможете поекспериментувати і дізнатися цікаві факти про ту чи іншу науку. Саме для цього вам підготували спеціальний дитячий квест "Цікаві науки".

Квест буде безкоштовним для усіх відвідувачів, а найкмітливіші учасники отримають нагороду: квитки на науково-розважальні шоу та подарунки від партнерів. 

Також ви зможете взяти участь у цікавих та пізнавальних майстер-класах від партнерів музею. 

Програмування робототехніки разом із Лабораторією сучасних технологій "Robo.ua". Майстер-клас буде проходитиме 21 та 22 травня, з 12:00 до 17:00 в режимі нон-стоп на другому поверсі музею. Діти та дорослі  зможуть власноруч запрограмувати робота та зрозуміти поняття "алгоритм" на практиці! Задача у робота непроста - пройти справжній лабіринт!

Майстер-класи, вікторини та подарунки від кращої дитячої школи англійської мови Helen DoronEnglish. Як зробити вивчення англійської мови цікавим і ефективним заняттям знають наші партнери  зі школи Helen Doron English. Саме вони спілкуватимуться з нашими юними відвідувачами виключно англійською 21 травня з 12:00 до 17:00. 

Програма буде, як ніколи раніше, цікавою і насиченою. Тут буде чим зайнятися і дітлахам, і батькам, навіть дідусеві та бабусі сподобається в «Експериментаніумі». Тож знайомтеся з розкладом подій і приходьте відзначати Дні науки! Ви побачите, що наука може захоплювати і дивувати. 

Розклад подій на 20-21 травня

  • 12:00 – квест "Цікаві науки" (безкоштовно для відвідувачів)
  • 14:00 – квест "Цікаві науки" (безкоштовно для відвідувачів)
  • 14:00 — Хімічне "Реактив шоу"
  • 15:00 — Електричне "Тесла шоу"
  • 16:00 — Акустичне шоу "Лабораторія звуку"
  • 12:00 — 17:00  майстер-клас "Знайомство з робототехнікою" від Robo.ua (безкоштовно для відвідувачів)
  • 12:00 — 17:00 майстер-клас "Вчимо англійську разом" від міжнародної мережі навчальних центрів Helen Doron English. (безкоштовно для відвідувачів) Лише 21 травня. 

Вік

6+


Вартість

Вхідний квиток від:: 150 грн


Телефон

+38 (096) 477-97-91
+38 (099) 256-71-27


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 6