Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лише протягом квітня: - 10% на всі дитячі квести!

В «Експериментаніумі» нова чудова акція!  – 10% знижки на всі дитячі квести протягом квітня!


Подаруйте своїм дітям радість! День народження, дитяче свято, розвиваючий івент чи просто цікаві вихідні – квест це прекрасна можливість для ваших діток провести весело, а головне корисно час в музеї популярної науки і техніки. Адже квести розвивають логіку і кмітливість, пам’ять  і уважність, а ще це дуже весело, швидко, гамірно і захоплююче. 

Тим паче, що в «Експериментаніумі» ви знайдете квест на будь-який смак і вік дитини (від 4 до 13 років). Разом із екскурсоводами ваша малеча може стати героями «Гаррі Поттера», «Острова скарбів». Відчути себе справжніми шпіонами «Школи таємних агентів»…  Перевтілитися в героїв «Льодовикового періоду», «Angry Birds» або «Пригод Вінні Пуха», потрапити в «Країну задзеркалля»

Відчути себе супергероями дітлахам  допоможуть яскравий тематичний аквагрим, відповідна атрибутика, а головне надзвичайна атмосфера, в яку вони поринуть разом із досвідченими екскурсоводами. На них чекають: головоломки, шифри, загадки, пошук ключів і море пригод. 

Детальніше ознайомитися з усіма квестами ви можете на сайті музею: http://www.experimentanium.com.ua 

А доповнити свято можна екскурсією музеєм, науково-розважальними шоу, інтерактивною дискотекою та смачним перекусом в кафе. 

Бронюйте квести вже зараз за тел.: (096) 477-97-91; (099) 256-71-27.

Світ цікавої науки чекає на вас! 


Вік

4–14


Вартість

Віна за квест до 10 дітей: 2430 грн


Телефон

(096) 477-97-91
(099) 256-71-27


Посилання


Адреса

Київ
вул. Верхній вал, 2А