Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Знайди свого в музеї

Знайди свого в музеї


30 липня о 17:00 в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться презентація соціального проекту та однойменної інформаційно-постерної виставки "Знайди свого в музеї", реалізованих спільно з Благодійним Фондом допомоги безпритульним тваринам Happy Paw ("Щаслива лапа").

Виставку складуть дотепні й зворушливі колажі, в композиціях яких реальні тварини - собаки та коти з притулків, що знайшли своє місце в товаристві героїв відомих творів колекції Музею Ханенків. "Інтервенції у шедеври" покликані порушити звичні шаблони сприйняття та показати глибокий нерозривний зв'язок між найвищими цінностями життя та мистецтва. А також - нагадати про величезний ресурс любові й радості, який дарує людині дружба з твариною.

"Знайди свого в музеї" - перша колаборація чільного музею світового мистецтва в Україні з організаціями та активістами зоозахисного руху. Просуваючи цінності біоетики, відповідального й гуманного ставлення до тварин, проект поширює практичну інформацію про різні способи допомоги безпритульним тваринам, від підтримки діяльності притулків до адопції.

Виставка працюватиме до 15 серпня. Вхід вільний. На відвідувачів та відвідувачок музею чекає тематичний квест за творами музейної колекції, пов'язаними з тваринами. На завершення проекту 21 серпня фонд проведе благодійний аукціон. Всі виручені кошти підуть на допомогу тваринам у притулках, з якими співпрацює фонд Happy Paw.

Приходь до музею і знайди своє, найдорожче!


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 235 32 90


Посилання


Адреса

Київ
вул. Терещенківська, 15-17