Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Авторська екскурсія Юрія Полідовича - «Воїнські звичаї у давнину»

Авторська екскурсія Юрія Полідовича - «Воїнські звичаї у давнину»


Чимало скарбів, які експонує Музей історичних коштовностей України, розповідають про традиції й звичаї воїнів давніх часів.Постійне життя на межі смерті, відчуття дружнього плеча, єднання з конем, неймовірне злиття зі зброєю – все це створювало особливе сприйняття дійсності, породжувало особливу культуру – культуру воїнів. У кожного народу у різні часи формувалися свої воїнські традиції: вшанування могутніх богів-покровителів, побратимство, ставлення до ворогів, оздоблення зброї, особливі норми суспільної поведінки.

Як вшановували скіфи бога війни, чому вони знімали скальпи з ворогів і найбільше цінували побратимство, як воєнна тактика скіфів допомогла розбити армію Наполеона, хто такі амазонки, яким богам вклонялися могутні гуни, якими воїнами були вікінги, чому печеніги не змогли здолати Русь, як половці боронили свою землю, та що може об’єднати людей і допомогти протистояти війнам.


Буремними стежками історії вас проведе археолог Юрій Полідович, кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник музею.


Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/8rn8vb 

 


Вік

10+


Вартість

Участь у екскурсії: 75 грн (без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею)


Телефон

+380 (44) 280 13 96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12

Як дістатися?

територія Києво-Печерської Лаври