Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

«Чарівні казки від Скрінфлі». Казка перша «Дивовижні пригоди скіфської царівни Заріни»

Такого ви ще не бачили! Замість того, щоб проводити екскурсію, музейний гід в образі мандрівника у часі – казкаря Скрінфлі – просто розповідає дітям казку...

 

Така незвична форма екскурсії, більш приваблива та цікава для наймолодших відвідувачів, допоможе їм поринути у чарівний світ, в якому музейні експонати перетворюються на героїв незвичайних і захопливих пригод. На маленьких відвідувачів очікує казка перша – “Дивовижні пригоди скіфської царівни Заріни” – розповідь про випробування та чарівні перетворення, що чекають на скіфську царівну Заріну, яка шукає свого зниклого нареченого.

 

Казка розрахована на дітей 6–8 років.

 

Для участі потрібно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96.


Вік

6–8


Вартість

Дитячий квиток: 45 грн (екскурсія)
Дитячий квиток, до 6 років: 15 грн
Вхідний квиток до музею: 30 грн
Вхідний квиток до музею для дітей до 6 років: Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 280-13-96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині:  Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.