Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Екскурсія-квест "Tabula Rasa"

Екскурсія-квест "Tabula Rasa"


Цієї неділі, 9 квітня Музей історичних коштовностей України запрошує на екскурсію-квест "Tabula Rasa".


"Tabula rasa" перекладається з латини як "біла дошка". Так древні римляни називали своє письмове приладдя - дерев'яну дощечку, вкриту шаром воску, на якій можна було писати, а потім легко і швидко стерти написане. В переносному значенні цей вираз символізує опанування нових знань "з чистого аркуша". 


Діти ознайомляться з мистецькими скарбами України в незвичний спосіб – візьмуть участь у захопливому інтелектуальному квесті і, розв'язавши низку головоломок та логічних загадок, заповнити свою "білу дошку". Виконати завдання допоможуть як короткі ознайомчі пояснення екскурсовода на початку кожного з етапів - Античність, Середньовіччя, Новий час, так і карта з підказками. Переможе той учасник або команда, які найкраще заповнять свою "білу дошку".


Насамперед, "Tabula Rasa" розрахована на підлітків та юнацтво. Це чудова нагода відпочити та розважитися в компанії старих друзів або ж знайти нових!


Для участі потрібно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96 або за посиланням: https://goo.gl/EDePIk .
 

Подія у Фейсбуці


Вік

11–16


Вартість

Квиток учасника: 60 грн (без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею)


Телефон

+38 (044) 280-13-96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині:  Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.