Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна екскурсія для дітей «Прадавні таємниці великої скарбниці»

Інтерактивна екскурсія для дітей «Прадавні таємниці великої скарбниці»


Інтерактивна екскурсія "Прадавні таємниці великої скарбниці" розрахована на дітей 8-11 років. Пориньте у захопливу мандрівку в минуле в супроводі Хранителя Часу.

 

Юні дослідники старовини, розділившись на команди, будуть виконувати цікаві завдання та розгадувати загадки, що допоможуть дізнатися про світогляд та життя народів, які колись жили в Україні. Так, учасники гри шукатимуть древні скарби за картою-схемою, візьмуть участь у стародавньому скіфському обряді братання і всі разом наповнять символічну Чашу Знань.

Екскурсія проходить на території Києво-Печерської Лаври. Вхід до Лаври через головну браму.Для участі потрібно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96.

 

Подія у Фейсбуці.


Вік

8–11


Вартість

Дитячий квиток: 50 грн (без додаткової плати за вхід до Лаври чи музею)


Телефон

+38 (044) 280-13-96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині:  Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.