Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна сімейна екскурсія «Тато, мама і я у лабіринтах часу»

Інтерактивна сімейна екскурсія «Тато, мама і я у лабіринтах часу»


Музей історичних коштовностей шукає родину! Для нової інтерактивної родинної екскурсії.

 

Подорожі у часі та й ще у сяйві золота та коштовного каміння… Цікаво? Захопливо? Так! Але інколи й небезпечно... Адже щоб повернутись назад, у сьогодення, треба відновити перерваний Ланцюг Часу – зібрати 12 магічних підвісок-амулетів, кожен з яких допоможе перейти у наступний часовий простір. 

Блукаючи різними епохами, занурюючись у події давно минулих часів, розгадуючи таємниці минулого, виконуючи надскладні завдання, ви всією родиною будете виборювати право володіння чарівними амулетами, що приведуть вас додому – у 21 століття. Ви відчуєте, як необхідні вам взаєморозуміння та взаємна підтримка; побачите надважливу роль кожного у вашій родині і переконаєтесь, що в єдності ваша сила!.

 

За один раз у екскурсії може брати участь одна родина тому попередньо потрібно домовитися про участь за телефоном (044) 280-13-96. Також можна замовити сімейну екскурсію на інший час.
 


Вік

8+


Вартість

Інтерактивна сімейна екскурсія: 75 грн
Вхідний квиток до музею для цілої родини: 100 грн


Телефон

+38 (044) 280-13-96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині:  Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.