Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Пригоди феї Золотеї та чаклунки Марунки у казковому королівстві

Пригоди феї Золотеї та чаклунки Марунки у казковому королівстві


Музей знову перетвориться на казкове королівство 5 січня о 14:00.

Казкар Макар запросить маленьких гостей познайомитися з феєю Золотеєю. Але виявиться, що не все гаразд у казковому королівстві, доведеться діткам його рятувати! Чаклунка Марунка біди наробила: зачаклувала фею Золотею, вкрала яйце-райце, з якого весь світ народився, та ще й поцупила найважливіші, найчарівніші казкові речі. Чи вдасться знайти серед експонатів музею предмети, без яких у казочках не бути щасливому кінцю? Чи вдасться врятувати яйце-райце та виростити надійного захисника-грифона?

Початок у неділю, 5 січня, о 14:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської заповідника), Музей історичних коштовностей України (філіал Національного музею історії України). Вхід до заповідника через головну браму.

Щоб потрапити у казку, варто зареєструватися заздалегідь за телефоном: (044) 280-13-96.

Вартість театралізованої екскурсії – 175 грн.


Вік

0+


Вартість

Театралізована екскурсія: 175 грн


Телефон

+38 (044) 280-13-96


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині:  Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.