Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка капелюшків "Історії унікальної колекції"

Виставка капелюшків "Історії унікальної колекції"


Ох вже ці капелюшки... Цей предмет з жіночого гардеробу протягом багатьох століть був обов'язковим атрибутом жіночого туалету. Історія його появи цікава і неоднозначна. Ходять легенди, що в Древній Греції капелюх людям подарував бог Гермес, а в Стародавньому Єгипті великий клафт зі смугастої тканини на голові був привілеєм фараонів, простолюдини ж задовольнялися перуками з рослинних матеріалів. А вже наприкінці Середніх століть капелюхи стали однією зі складових пишності.

Це красива і довга історія, але вам покажуть капелюшки середини XX століття. Незважаючи на те, що на початку XX століття повсюдно боролися з буржуазією і були введені хустки, капелюшки швидко повернулися на своє законне місце. Але моделі стали більш лаконічними, декоративних елементів стало менше,але при цьому вони не втратили своєї елегантності. Їх прикрашали хустками, пір'ям, бісером. Саме в XX столітті з'явилася тенденція підбирати під колір капелюшки, рукавички, черевички, сумочки.

У Музеї Історії Туалету з 8 березня по 21 квітня проходить виставка капелюшків "Несподівані історії унікальної колекції".

На виставці представлені капелюшки та аксесуари з приватної колекції Наталії Степанової.

Куратор: стиліст-лукмейкер Світлана Савєльєва.

Виставка відкрита з 10.00 до 18.00 без перерви.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 499 31 61


Посилання


Адреса

Київ
вул. Рибальська, 22, вхід через під'їзд №2

Як дістатися?

найближча ст. метро Кловська