Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація книг Володимира Арєнєва

Презентація книг Володимира Арєнєва


Запрошуємо в межах фестивалю на зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим та на презентацію книжок для підлітків (12+): науково-фантастичної повісті “Сапієнси”  та козацького фентезі “Бісова душа, або Заклятий скарб”.

«Бісова душа, або Заклятий скарб» - це книжка, в якій поєдналися козацькі легенди, класична історія про пошуки скарбів і пригодницька література. Повість принесе читацьку радість як дітям, так і їх батькам.

У романі «Сапієнси» знайшлося місце не тільки захопливим пригодам та видовищному космосу, а й філософським міркуванням про людину та її місце у світі. Протягом усієї історії герої – і юні читачі разом з ними – намагаються розібратися з поняттям людяності.

Азбукове Королівство Магів і Янголів. Країна Драконів чекає на дітей та дорослих за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 9 (територія Національного Києво-Печерського  історико-культурного заповідника)


Вік

12+


Вартість

Дитячий: 20 грн
Дорослий: 50 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.