Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка "Ой "Дніпро", "Дніпро" до 100-рр. видавництва "Дніпро"

Виставка "Ой "Дніпро", "Дніпро" до 100-рр. видавництва "Дніпро"


28 листопада цього року о 15:00 відбудеться відкриття виставки «Ой «Дніпро», «Дніпро»…», присвяченої 100-річчю видавництва художньої літератури «Дніпро», заснованого у травні 1919 року, коли ще тривала Українська революція. У 1970-і – 1980-і роки «Дніпро» було одним з найвідоміших видавництв в Україні і належало до п`яти найбільших видавництв у світі.


Видані у попередні десятиріччя книжки цього видавництва ще й тепер читають навіть у віддалених селах України, з його діяльністю тісно пов’язаний розвиток української художньої літератури і книжкової графіки.
Відкриття виставки відбудеться за участі письменників, колишніх і сучасних працівників видавництва, авторів та почесних гостей, зокрема: Голови Держкомтелферадіо України Олега Ігоровича Наливайка, його першого заступника Богдана Остаповича Червака та заступника Миколи Андрійовича Білоуса, академіка НАН України Олександра Даниловича Бакуменка, професорки, лавреатки Шевченківської премії Раїси Петрівни Іванченко, професора, тричі доктора мистецтвознавства, філософії і богословія Дмитра Власовича Степовика та ін.

Урочистості вестимуть представник Держкомтелерадіо України Олексій Анатолійович Кононенко та директор видавництва, заслужений діяч культури України Олександр Семенович Кудрявцев.
Вітальне слово від Музею виголосить директор, кандидат історичних наук Валентина Григорівна Бочковська.
Також відбудеться презентація нової книжки «В сузір’ї «Дніпра», присвяченої 100-річчю видавництва «Дніпро».

 


Вік

13+


Вартість

Дорослий : 30 грн
Пільговий : 10 грн
Студентський : 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 66 23
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.