Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зустріч із Владиславом Івченком у Музеї книги і друкарства України

Зустріч із Владиславом Івченком у Музеї книги і друкарства України


6 березня о 18:00 завітайте на творчу зустріч із письменником Владиславом Івченком у виставковому просторі «Котляревський і сучукрліт», щоб поміркувати, якою є російсько-українська війна в письменницькій оптиці.


Владислав Івченко – автор 18 книжок, переможець премії «ЛітАкцент року-2015» із романом «2014». Цей текст став одним із перших, написаних на тему російсько-української війни на Донбасі.
Війна перебуває в письменницькій оптиці і в романах Владислава Івченка «Третій фронт» та «Ноги» – і ці тексти вразять вас несподіваністю авторського підходу до зображуваного.
Якщо у «2014» автор пише про події Майдану та перших воєнних зіткнень загалом у реалістичному ключі, то в «Третьому фронті» учасниками війни стають не лише люди, але насамперед… чудовиська: ті, що атакують нашу землю за наказом кремляді (могутньої сили, яка керує всіма очільниками та народом Росії), і ті, що виступають на боці України.
У романі «Ноги» Владислав Івченко розповідає про ветерана АТО, який став інвалідом і складно адаптувався до нового трибу життя в суспільстві. Виходом із психологічної кризи стало створення комп’ютерної гри, де реальна дійсність переноситься у віртуальну площину (або віртуальна дійсність переноситься в реал?..).
Зі світоглядом і стилістикою Івана Котляревського сучасного українського автора єднає іронічне ставлення до зображуваного, бурлескність і цілковито некерована звитяга його персонажів. Івченко діє так само, як і Еней: «зібравши деяких троянців, осмалених, як гиря, ланців», показує правдиві й часом смішні ситуації на війні. Проста людина в екстремальних умовах здобуває інший статус, тож попри безліч комедійних ситуацій українці тут виступають сильнішими, адже правда – на їхньому боці.
Про війну, Котляревського, книжки, сучукрліт і ще багато іншого ви зможете поспілкуватися з Владиславом Івченком, якщо завітаєте до Музею книги і друкарства на творчу зустріч.

Адреса музею: вулиця Лаврська, 9 (метро «Арсенальна»)
Вхід на захід – за квитками музею.
Вартість квитка – 30 грн (для студентів 20 грн).
Музей розташовано на території Києво-Печерської лаври, але квитки для входу в лавру купувати не потрібно: на головному вході впевнено повідомляйте, що йдете на виставку до музею, і охорона пропустить.


Вік

14+


Вартість

Дорослий квиток: 30 грн
Студентський квиток : 20 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.