Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День дитячої творчості. Фестиваль Весни

День дитячої творчості. Фестиваль Весни


29 травня Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста на свято "День дитячої творчості".

У святі візьмуть участь дитячі фольклорні колективи, гуртки та студії народного мистецтва - вишивки, писанкарства, гончарства (ліплення), витинанки, декоративного розпису, різьблення по дереву, художньої обробки шкіри, лозоплетіння, соломкоплетіння, виготовлення українських народних інструментів та ін.

Художні школи представлятимуть картини юних митців на різноманітну тематику, художній розпис на склі, скульптуру, художнє ковальство. За допомогою майстрів, які проводитимуть майстер класи, можна долучитися до створення зразків народного мистецтва – вишивки, писанок, кошиків та ін., поспілкуватися з авторами витворів та керівниками гуртків та студій, придбати щось на згадку.

Свято розпочнеться о 13 годині на Співочому полі (експозиція "Середня Наддніпрянщина та Південь України").

29 травня до Дня дитячої творчості відбудеться концертний виступ до 30-річчя Народного художнього колективу ансамблю народної музики "Первоцвіт" Київського Палацу дітей та юнацтва.

30 травня запрошуємо вас на Фестиваль Весни! На вас чекатиме талановита молодь та діти столиці разом з юними майстрами народного мистецтва. Концертна програма розпочинається о 13:00.


Вік

4+


Телефон

+380 (98) 913 80 07


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Тронька 1