Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтерактивні екскурсії у Музеї просто неба

Інтерактивні екскурсії у Музеї просто неба


З 9 березня по 15 червня 2019 року Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує учнів шкіл дізнатися більше про традиційну культуру українців, відвідавши нові, цікаві, рухливі та захопливі екскурсії.


Обирайте тему, що цікавить саме вас - і гайда пізнавати побут предків!

Інтерактивні екскурсії проводяться за попереднім записом на 10.00; 11.30; 13.00; 14.30.

Замовлення за телефоном: 098 913 80 07.

Наразі ви можете замовити:

"Садок вишневий коло хати" (09.03 - 22.03)
Інтерактивна екскурсія, під час якої діти дізнаються більше про буденне життя великого Кобзаря - Тараса Шевченка: відвідають хату його родичів, церкву Святої Параскеви (ХVIII століття), відчують себе в ролі учнів парафіяльної школи ХІХ ст., на згадку - отримають сувенір від музею.

"Українське традиційне село: батьківська хата та звичаї народу"
Гуляючи давньою вулицею Наддніпрянського села та слухаючи лекторій, учні познайомляться з декоративно-ужитковим мистецтвом наших предків. Загадки, тематичні вікторини, навчання старовинним іграм - все це в ігровій формі допоможе вивчити побут українського народу ХVІІІ-ХІХ століть.

"Мої рідні Карпати"
Екскурсія знайомить відвідувачів із історією та традиційним побутом населення українських Карпат. Учасники в інтерактивній формі дізнаються про давні способи прасування рушників, традицію вінкоплетіння, познайомляться зі справжнім гуцульським газдою.

"Легенди старої хати"
Захопливий квест, що складається із давніх легенд та загадок. Вирішуючи головоломки, вивчаючи народні ігри, молодь ознайомиться з житлом та побутом українського народу ХVІ – ХІХ століть.


Вік

6+


Телефон

+380 (98) 913 80 07


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Тронька 1