Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Табір від Музей Науки, Вінниця

Табір від Музей Науки, Вінниця


Крутий табір від Музей Науки, Вінниця повертається з новими фішками!

 

Дітей чекає незабутня програма з безліччю розваг та веселою, захопливою наукою! Що може бути краще, ніж тематичні дні, наповнені найрізноманітнішими веселощами?

Це будуть шалено круті канікули, які запам'ятаються на все життя!

"День Знайомств" діти проведуть у компанії нових друзів та створять разом дещо круте, відвідають дивовижне хімічне шоу, та власними руками приготують незвичайні цукерки!

В "День Актора" усією крутезною компанією підуть в ляльковий театр, а потім кожен створить власними руками свою версію ляльки-мотанки!

В завершенні вони навчаться усіх прийомів голлівудських акторів та можливо відкриють нові таланти!

Третій день - "День Жартів"! Шалено-веселий день: діти відвідають атракціони, отримають заряд енергії на шоу "ЕлектроШок" та розкриють таємниці "Музею науки" у пригодницькій грі "Форт-буаярд"! Під кінець проведемо крутецький секретний квест!

В "День Космосу" - разом із друзями відвідаємо Планетарій, а потім як слід відірвемось на Неоновому шоу та Диско з тонною паперу! А протягом будемо відкривати світ кулінарії з чудовим майстер-класом від Лабораторії CaFe!

В останній "День Прощання" не дамо нікому сумувати! Створимо морозиво з рідкого азоту та відвідаємо морозне Кріо-шоу! А для того, щоб запам'ятати цей пригодницький тиждень - проведемо захоплюючий квест де кожний отримає подяку та грамоту за свої таланти!

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/r9S7Z2aJKEhl71dD3


Також запис ведеться за тел.: ‎‎‎‎+380 (68) 117 13 41, +380 (‎‎‎‎73) 209 57 27.

Швидше резервуй місця для себе та своїх друзів, адже час обмежений!


Вік

7–13


Вартість

Вартість за 1 дитину: 1500 грн (з двохразовим харчуванням, розвагами, майстер-класами i т.д.)


Телефон

+38 (068) 117 13 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Миколи Оводова, 51