Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка "Автопарк дитячих мрій"

Виставка "Автопарк дитячих мрій"


У приміщенні Національної бібліотеки України для дітей експонуватиметься виставка приватної колекції моделей автомобілів "Автопарк дитячих мрій" Олексія Рахуби.


Автор заходу – маленький, проте вже досвідчений поціновувач автомобілів, хлопчик Олексій! До вашої уваги його потужна колекція: понад 200 моделей авто. Завдяки цій виставці ви познайомитесь із різними видами автомобілів – це пожежні, поштові, поліцейські машини, машини швидкої допомоги, різний громадський транспорт (автобуси, таксі), сільськогосподарська техніка, а також вантажні, легкові автомобілі (седани, кабріолети, пікапи, купе), ретро-автомобілі, гоночні автомобілі, мотоцикли та колекції "Hot Wheels" та "Mattel Cars". На виставці будуть представлені книги про автомобільний транспорт з фонду бібліотеки. Але найголовніше – буде цікаво, адже на вас чекають сюрпризи, а ще виставка оригінальних робіт художника-шаржиста Віктора Зінченка "Машинки з усмішкою", яка неодмінно підійме настрій та змусить полюбити світ авто ще більше!

Приємно, коли емоції чудові! А ще приємніше – коли вони приїжджають на неймовірних колекційних автомобілях! Отож, якщо ви бажаєте побачити на власні очі це диво, то завітайте на виставку "Автопарк дитячих мрій" Олексія Рахуби!

Виставка експонуватиметься до 27 травня 2019 року.


Вік

4+


Телефон

+380 (44) 400 39 96 - замовлення екскурсій
+380 (44) 400 20 23 - заступник директора


Посилання


Адреса

Київ
вул. Я. Корчака, (колишня Баумана), 60

Як дістатися?

Їхати від ст.м. "Нивки", "Дорогожичі", "Сирець" автобусом № 47 або маршрутним таксі №540  від ст.м. "Нивки" до зупинки "Бібліотека для дітей"