Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка


Перлиною мистецького театрального життя Києва є Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка.

 

Він знаходиться на однойменній площі видатного діяча культури, в честь якого й названа будівля. Ось уже більше століття зачаровує своїми талантами сцена театру багатьох глядачів з усієї України. Тут виходили на сцену Лесь Курбас, Коте Марджанішвілі, Марія Крушельницька. Відвідини театру – незабутні враження для гостей столиці.

 

Над музичним оформленням вистав працювали К. Данькевич, Л. Ревуцький, О. Білаш, М. Скорик та інші композитори. Указом Президента України від 11 жовтня 1994 року театру надано статус Національного. Від кінця 2001 року до 2012 року театр очолював відомий народний артист України Богдан Ступка. У цей період театральний колектив гастролював і за кордоном, зокрема, у Німеччині, Австрії, Греції, Югославії, Італії, Польщі.

 

Репертуар театру відзначається жанровою різноманітністю, адже тут проходять й психологічні п’єси, а також і комедії, музичні вистави, розвивається модерна драматургія.


Контакти

Каса : + 38 (044) 279 59 21
Адміністратор: +38 (044) 279 59 91
frankothpr@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
площа Івана Франка, буд. 3

Як дістатися?

Дістатися найкраще на метро – потрібно доїхати до зупинки "Хрещатик" (вихід на вулицю Городецького). Від театру ім. Чайковського звертаємо на вулицю Городецького, йдемо до площі ім. І. Франка – синьо-біла будівля – це і є Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.