Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль повітряних куль "Монгольф’єрія. Мамо, я вдома". Вільні польотиПід Києвом продовжується щорічний сімейний фестиваль повітряних куль "Монгольф’єрія. Мамо, я вдома".

Протягом трьох днів учасники події зможуть побачити понад двох десятків величезних аеростатів та здійснити унікальний політ на повітряній кулі. Фестиваль відбудеться на відкритому повітрі з дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм.

Старти повітряних куль заплановані 4 червня у п'ятницю о 18:00, а також 5 та 6 червня на світанку — о 5:00 та ввечері — о 18:00. Днем, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов'язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів. Тому польоти влітку в усьому світі проходять на світанку і перед заходом сонця.

Всі охочі відвідати фестиваль як глядач або як учасник польотів, повинні попередньо придбати сертифікат. Вартість відвідування для родини складає 290 грн., а вільний політ на фестивалі обійдеться від 3550 грн за людину.

Місія фестивалю «Монгольф’єрія» - сприяти образу Києва як повітроплавної столиці Європи. Після проведення фестивалю кожен учасник отримає іменний диплом про його внесок у популяризацію повітроплавання в Україні.


Повітроплавання чутливе до погодних умов. Старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів і грози та інших метеорологічних факторів. Організатори просять стежити за можливими змінами в програмі на сайті фестивалю https://balloonfest.com.ua
Вік

3+


Вартість

Вхід для родини: 290 грн (включає вхід на фестиваль до 10 осіб разом)
Прив'язний політ: 550 грн (включає вхід на фестиваль до 10 осіб разом та прив'язний політ на повітряній кулі для однієї людини (в корзині до 7 учасників))
Вільний політ: 3550 грн (включає вхід на фестиваль до 10 осіб та вільний політ на повітряній кулі для однієї людини у складі групи)
Преміум політ: 14200 грн (включає вхід на фестиваль та вільний індивідуальний політ на повітряній кулі від 2-х до 4-х осіб)


Посилання


Адреса

Київ
Макарівський район, Київська обл.