Галерея нереальних історій



Галерея нереальних історій

Історії киян: футболістів, які пригощають команду-суперника сніданком на честь перемоги, друзів, яких простори Експоцентру надихнули на навколосвітню подорож, і щотижневі катання на «Екотреку» колишнього гонщика та його сина. Життя ВДНГ — ніби хроніка неймовірних історій містян. 

 

Цього літа команда Експоцентру зібрала десятки оповідей від гостей та співробітників, аби створити цілком справжній артпроєкт «Галерея нереальних історій».

Автором експонатів став штучний інтелект, який і зобразив історії відвідувачів у картинах. Кожна з них присвячена тій чи іншій локації ВДНГ: від урбан-парку до оранжереї. Загалом експозиція налічує понад 20 робіт із використанням стилів таких мистецьких течій, як імпресіонізм, експресіонізм, фовізм, примітивізм тощо.

 

«Ми реалізували колаборацію людини та машини і в роботах відтворили стилі важливих художників минулого – Мане, Матісса, Ренуара, Руссо, Малевича. Усі зображення згенеровані алгоритмами нейронних мереж і не піддавалися змінам, доповненням, корекції кольору або ретуші. Процес керувався лише вхідними налаштуваннями, тобто історіями людей про ті чи інші локації ВДНГ»,  — Євген Санніков, куратор проєкту й керівник Департаменту досліджень та інновацій FILM.UA Group. 

 

Галерея стала вже логічним продовження культурно-просвітницької програми, у рамках якої команда Експоцентру пропонує переосмислити територію Виставки. Так, торік на центральній алеї були презентовані роботи Жанни Кадирової, Ксенії Гнилицької, Анатолія Бєлова та інших українських митців. У своїх творіннях вони представили бачення певних архітектурних об’єктів ВДНГ. 

 

«По-перше, цьогорічною експозицією ми хотіли сказати, що за кожною нашою локацією стоять люди: гості та працівники. Ці місця мало означають без них самих. Саме вони створюють атмосферу, настрій та історії, яким могли би позаздрити навіть легендарні митці. По-друге, ми надихаємося тим, що на своєму шляху в ЄС Україна нарешті має шанс на швидкі реформи. Це складний шлях, але ми вже зараз відчуваємо, як ефективно працюють цифрові технології (серед них і штучний інтелект), що можуть значно пришвидшити цей процес», — Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ.

 

Галерею розмістили на центральній алеї ВДНГ. Вхід — вільний. 


Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 596 91 01
+380 (67) 824 16 31


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

  • станція метро "Виставковий центр"
  • від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 458, № 726
  • від залізничного вокзалу "Південний" - маршрутним таксі № 507
  • від центрального автовокзалу -  маршрутними таксі № 156, 172,  212, 416, 444, 515 до зупинки «Експоцентр»
  • від Кільцевой дороги  - автобусом № 56, маршрутними таксі № 56, 461

      http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/ave-akademika-glushkova-1