Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Перший «День NERF» в Україні

Перший «День NERF» в Україні


«День NERF» – це веселе свято для всієї родини. Усіх гостей чекає цілий день змагань, квестів і розіграшів зі всесвітньо відомими бластерами NERF.


Головною подією дня стане командний турнір під назвою «Академія NERF». У рамках «Академії» діти будуть виконувати спортивні місії з NERF, змагатися у міткості та швидкості.

 

Щоб вступити до «Академії NERF», необхідно заповнити спеціальну заявку до 28 серпня – у цей день випадковим чином будуть обрані 40 учасників.

Саме вони стануть студентами «Академії» і будуть змагатися за перемогу. Після турніру всі студенти будуть посвячені у «ньорфери» та стануть визнаними NERF-профі! Вони отримають залікову книжку про закінчення курсу і, звісно ж, цінні подарунки від організаторів і партнерів.

 

Гості заходу зможуть не лише підтримати учасників «Академії», але і позмагатися у міткості в тирі NERF. Відпочити організатори пропонують у лаунж-зоні на м'яких пуфах за улюбленими іграми Hasbro – як настільними – «Дженга», «Монополія», так і активними, наприклад такими, як «Твістер» і «Pie Face». Найактивінших гостей чекають цінні призи і подарунки за участь у різних конкурсах і вікторинах.


Розважальна програма орієнтована на дітей 7-14 років, але і для найменших, і для дорослих знайдуться активності до смаку.

Подробиці на офіційній сторінці NERF ВКонтакте: www.vk.com/nerfukraine


Вік

7–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 596 91 01


Посилання


Адреса

Київ
проспект Академіка Глушкова, 1, Голосіївський район

Як дістатися?

ВДНГ, павільйон №3