Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Масниця на ВДНГ16 та 17 березня на ВДНГ відбудеться «Масниця» – завершальна подія «Зимової Країни»

«Зимова Країна» на ВДНГ у Києві традиційно завершиться дводенною «Масницею». Цьогоріч святкові вихідні припадають на 16 та 17 березня. Подія базуватиметься на українських традиціях: гості зможуть послухати веснянки, побачити відтворення обрядів, скуштувати страви національної кухні та взяти участь у тематичних майстер-класах. 

«Ми продовжуємо розкривати тему прекрасних українських традицій. І якщо у період різдвяних свят на центральній площі ми за допомогою вистави розповідали про традиції зимових святкувань загалом, то на Масниці акцентуємо саме на прощанні з зимою й відповідно обрядах, що його супроводжували. Для нас важливо популяризувати традиції, адже відтворюючи іх сьогодні ми зберігаємо їх для майбутніх поколінь», – генеральний директор НК «Експоцентр України» Євген Мушкін.

Спеціально до «Масниці» територію комплексу прикрасять традиційними для української культури декораціями з сіна. Доповнюватимуть їх різнобарвні стрічки, що символізують настання весни. 

На центральній площі розміститься невеличка сцена, де протягом двох днів відбуватимуться виступи народних гуртів та колективів. Щогодини з 12:00 до 18:00 тут показуватимуть виставу «Ой на Масницю!», що розповідатиме про історію свята й познайомить гостей з притаманними йому традиціями та обрядами. У суботу, 16 березня, на заході виступатимуть народний фольклорний ансамбль «Громиця», гурти «Шум’я» та «ДваТри». У неділю, 17 березня, відбудуться виступи гуртів «ГуляйГород», SoloMia та дитячого фольклорного ансамблю «Зернятко». 

Ще одне яскраве доповнення «Масниці» на ВДНГ – ходулісти, що протягом двох днів зустрічатимуть гостей. А кульмінацією  традиційно стане вогняне шоу зі спалюванням опудала зими у фіналі. Наші пращури вірили, що цей обряд дає дорогу весняному теплу.

Усі активності відбуватимуться на центральній площі Експоцентру. Там же розміститься бар вареників, а також фуд-корт з величезним різноманіттям страв: від бограча до грилю. Поруч працюватиме зона майстер-класів.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 596 91 01
+380 (67) 824 16 31


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

  • станція метро "Виставковий центр"
  • від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 458, № 726
  • від залізничного вокзалу "Південний" - маршрутним таксі № 507
  • від центрального автовокзалу -  маршрутними таксі № 156, 172,  212, 416, 444, 515 до зупинки «Експоцентр»
  • від Кільцевой дороги  - автобусом № 56, маршрутними таксі № 56, 461

      http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/ave-akademika-glushkova-1