Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Акварельний майстер-клас "Друзі наші менші"

Акварельний майстер-клас "Друзі наші менші"


Довгоочікуваний майстер-клас від Наталі Заболоцької вже у цю неділю 15 листопада!

Авторський майстер-клас з акварельного живопису "Друзі наші менші" буде присвячений домашнім тваринам. Ви можете захопити з собою світлину вашого улюбленця або спробувати намалювати портрет музейного улюбленця Кустоді.

Наталя - професійний художник, навчить вас не боятись експериментувати в акварельній техніці малювання, тонкощам приборкування акварелі, поділиться професійними порадами по роботі з аквареллю.

На майстер-класі вас забезпечать акварельним папером формату а4, рушником, скотчем, референсом малюнка. Фарби та пензлики бажано мати свої, в іншому випадку вам запропонують звичайні акварельні фарби та пензлики.


Усі заходи проводяться із суворим дотриманням правил безпеки під час карантину. Організатори просять під час заходів користуватися масками та дотримуватися дистанції̈ у 1,5 метри між відвідувачами.

Враховуючи карантинні обмеження, кількість учасників заходу буде обмеженою та за попередньою реєстрацією за посиланням https://cutt.ly/vgCTMHi або телефонуйте до екскурсійного бюро Музею: +380442356266, +30964883813.


Майстер-клас є реалізацією частини великого проекту "Музейний експонат. Під пильним поглядом художника" - співпраця Національного науково-природничого музею НАН України та міжнародної спільноти художників-акварелістів.


Вік

10+


Вартість

участь: 150 грн (з врахуванням вхідного квитка до Музею)


Телефон

+380 (44) 235 62 66
+380 (96) 488 38 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"