Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Червень у природничому музеї

Червень у природничому музеї


Літо – це пора року, коли розпечений на сонці часопростір стискається до розмірів найдрібніших піщинок, які з блискавичною швидкістю пролітають крізь скляні годинники канікул та відпусток. Треба встигнути усе! І пірнути у тягучу прохолоду водойми, і зустріти світанок у лісі, і потрапити до природничого музею, звісно!

У червні Національний науково-природничий музей запрошує відвідувачів на захоплюючі програми для дітей і дорослих.

Уже 20 червня на вас чекає пізнавальна пригода для дітей дошкільного віку та їхніх дорослих асистентів. "Твоя перша палеонтологічна колекція", адаптована для наймолодших дослідників світу викопних тварин та рослин, - це стрибок крізь час в далеке минуле, це пізнавальна пригода, яка перетворить музей на загадкову локацію з головоломками та підказками.

А 21 червня вас запрошують на "Втрачений світ динозаврів" - це оповідка про сальтазавра, алозавра, мегараптора, теризинозавра, тиранозавра, спінозавра та їхніх далеких родичів – птеродактиля та мозозавра. Це експонати та музейні репліки, це подорож у юрський та крейдяний періоди. 

Тим часом, дані музейної розвідки говорять, що на 23 червня запланована ботанічна пригода. "Квітка життя богині Флори". Це 40 хв квесту з незвичними активностями, це інтерактивна екскурсія з дегустацією фруктів та овочів, хімічними експериментами над прянощами, це порятунок світу в решті-решт.

Цього ж дня відбудеться лекція "Біохімія шкідливих звичок". На ній ви дізнаєтесь, які гени, гормони, сигнальні молекули відповідальні за нашу схильність до поганих звичок. Почуєте кілька епічних історій, які цілком можна розказувати за багаттям в поході, розберетеся в круговерті хімічних перетворень речовин в організмі без повчань та моралізаторства.

А 30 червня ще одна ексклюзивна пропозиція для дошкільнят. Цього разу діти досліджують морських тварин, малюють чорнилами каракатиці, пірнають у світ морських зірок, губок, риб, восьминогів, мандрують музейним простором та вирішують хитромудрі загадки експонатів. Раптом ви на кілька років чи на кілька десятків років старші дошкільного віку, цього ждня є можливість відвідати дорослішу версію програми.

Дві палеонтологічні демонстрації вже провели на канікулярному першому тижні, а на завершення місяця пропонується також третя частина цієї пригоди. У царстві трилобітів на вас чекає зустріч з граптолітами, грифеями, кархарадонтозаврами та шерстистим носорогом. Мандрівка двома поверхами природничого музею також входять в комплект демонстрації.

Завершується місяць майстер-класом "Ботанічна лабораторія: твій перший гербарій". Пройдете шляхом від збору та визначення рослини до створення вашого першого гербарного зразка і навіть його арт-версії. 


Вік

5+


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"