Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ефект метеликів

Ефект метеликів


За спекулятивними теоріями помах крила метелика може викликати торнадо в іншій частині світу. Проте метелики й без перебільшень можуть захопити уяву. Неймовірні комахи, що заплітають світло в чудернацькі косички своїх барв, пафосні ласуни нектаром квітів, азартні гравці в мімікрію - це все про них. Їхні гусениці наводять жах на безліч рослин, а деякі навіть на інших тварин, адже ступили вони на стежку хижацтва.

На демонстрації ви потримаєте в руках зразки тропічних метеликів та їхніх українських колег.

Дізнаєтеся все про їхній спосіб життя та навіть заглянете у мікросвіт їхньої будови, а також розгадаєте тематичний пакет завдань.

А завершиться подія квестом!

Зареєструватися на ентомологічну пригоду можна тут: https://docs.google.com/forms/d/14v9YZJQ7Mr2dx08mxHZPGU-K-FS4bp2r-H-8g19aTIE/edit#responses​

Оплата:

  • для дітей (55 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 95 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
  • для дорослих (80 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 70 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.

Вік

7+


Вартість

участь: 150 грн


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"