Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Гриби: справжні володарі нашої планети

Гриби: справжні володарі нашої планети


Природничий музей запускає цикл грибних демонстрацій!


Цього разу дослідження розпочнуться з малопомітних істот, які володіють неймовірними пристосуваннями до використання ресурсів чужих організмів. 

  • Ви з’ясуєте, як трутовики пожирають дерево, перетворюючи його на безсерцевинний стовбур чи ватоподібну масу. Ви зануритесь у мікросвіт збудників борошнистих рос у різноманітних рослин. 
  • Навчитеся визначати винуватців захворювань дубів та кленів під мікроскопом. 
  • Ви дізнаєтесь, чому ріжки злаків накоїли багато лиха в історії людства. Зрозумієте причини утворення справжніх відьомських мітел. 
  • Ви послухаєте історії про те, який гриб-паразит використовувався як біологічна зброя, а який винищувач рослин змусив англійців відмовитися від кави та полюбити чай. 
  • Вам розкажуть про гриб, що викликав великий голод в Ірландії, а також про грибів, що паразитують на інших грибах та навіть рибах. 


Ви дізнаєтесь імена справжніх володарів цієї планети. Це не таємничий уряд прибульців, ні! Вкриті хітиновими оболонками істоти, але не комахи, тисячоліттями змінюють історію нашої планети. Нарешті настав час зняти занавіс таємниці! Гриби-вбивці, гриби-крадії, гриби-годувальники, гриби-лікарі, гриби-некроманти – калейдоскоп історії та біологічних знань створений спеціально для вас. Не пропустіть, ця довгобудова нарешті втілиться в життя!


Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/10imN94UbbzR_0bIBP7kxoZrAFYI_01BUN0B3KNB99d0/edit


Довідки за телефоном - 0636164956.

Оплата:

  • для дітей (45 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
  • для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.

До вартості демонстрації включена винагорода для знавців природи.

Увага: якщо у заході бере участь лише ваша дитина, й ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх, то ви можете:

  • відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
  • передати її організаторам з рук в руки за 5 хвилин до початку заходу.

Вік

7+


Вартість

участь: 150 грн


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"