Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Інтерактивна програма "Україна доісторична"

Інтерактивна програма "Україна доісторична"


Природничий музей запрошує дізнатися, як виглядала Україна мільйони років тому, які неймовірні істоти її населяли, побачити їхні рештки під час екскурсії, а також виготовити власноруч прикрасу з нагадуванням про теплі часи юрського періоду.

Приходьте на знайомство із світом головоногих молюсків, морських рептилій, хижих китів, мамонтів, дивовижних ракоскорпіонів і печерних людей!


В інтерактивній прогамі "Україна доісторична":

  • Тематична екскурсія Палеонтологічним відділом природничого.
  • Атракціон "Відчуй себе справжнім палеонтологом!" - тут ви відкопаєте приховані в "надрах" імпровізованого розкопу справжнісінькі рештки викопних скам’янілостей.
  • Майстер-клас зі створення доісторичної прикраси-оберега. Свій витвір ви заберете з собою на згадку про цей неймовірний день відкриттів.


Автор та ведучий заходу: Юрій Шевела

Інформація та активності заходу розраховані на вік 8+.


Оплата: 

  • для дітей (55 грн - вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 95 грн вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу - 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн; 
  • для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу - 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн 


До вартості інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом входять матеріали для майстер-класу та всі знайдені під час розкопок зразки, які стануть частиною вашої палеонтологічної колекції. Ваша фотозйомка – безкоштовна.

Увага: якщо у заході бере участь лише ваша дитина, й ви не хочете її відпускати саму, ви можете:

  • відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
  • передати її організаторм з рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.


Реєстрація на захід є обов’язковою за посиланням.


Вік

8+


Вартість

Вартість участі: 150 грн


Телефон

+380 (44) 235 62 66
+380 (96) 448 38 13


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"