Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Хвойні дерева: анатомія свята

Хвойні дерева: анатомія свята


Хвойні рослини зазвичай асоціюються з зимовими святами, зимою і лісом. Але ростуть вони не лише в холоді, їх можна зустріти в тропіках і субтропіках.

Сховайтеся від крижаного подиху зими у ботанічну лабораторію, у якій ви зможете зазирнути всередину хвойних дерев і на власні очі побачити кожну їхню клітину під мікроскопом.


Під час демонстрації ви зможете дізнатися про хвойне дерево, яке скидає голочки на зиму, а також побачити "живих динозаврів" зі світу голонасінних рослин.

Ви неодмінно навчитеся відрізняти хвойні дерева за будовою шишок та голок, з'ясуєте, чому кедрові горішки не мають нічого спільного ні з кедрами, ні з горіхами, та як на їхній основі приготувати смачнючий соус.

На завершення на вас чекатиме "Голонасінний квест", пошукове завдання, переможцями якого стануть лише розумні, уважні й кмітливі.


Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ZUJ3X3XwS-1D4i4ZpJEfX3dS-a_L9W0cxuQ9WCza5PE/edit

Довідки за телефоном 0636164956

Оплата:

  • для дітей (55 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 95 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
  • для дорослих (80 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 70 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.

Вік

7+


Вартість

участь: 150 грн


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"