Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Липень у природничому музеї

Липень у природничому музеї


Розпечений вітер шматує вітрила липневих інтерактивних програм та лекцій. Тому природничий запрошує на борт!


3 липня вже відбулася лекція "Вимирання видів". Якщо плануєте відвідати її в майбутньому - не турбуйтесь, адже ви точно матимете таку можливість.

6 липня в суботу рідкісна колекційна програма "Щоденник планети Земля". За жодних умов не читайте цей щоденник! Адже це може призвести до пізнавального та веселого проводження часу. Ми дізнаємось як виникла наша планета, як на ній зародилось життя, якими були перші організми, що вони робили та який слід лишили в історії Землі. Ви побуваєте в пустельному світі архейської ери, будете в епіцентрі кембрійського вибуху, поспостерігаєте за різноманіттям форм живого у первісному світі! Проаналізуємо причини вимирань та сучасні загрози для найблакитнішої планети у сонячній системі. Добре вивчивши теорію, ми перейдемо до практики. квест-екскурсії, що проведе вас довгим шляхом – понад 4 мільярди років. Під час неї ви виконаєте пакет завдань та отримаєте заслужений подарунок з далекого минулого.

Цього ж дня є змога долучитися до "Хижих рослин" - класичної програми про загадковий світ комахоїдних покритонасінних.

А 7 липня зустрічайте лекцію про "Флору та фауну "Гри Престолів". Детальний аналіз живих організмів фентезійного світу крізь призму ботаніки та зоології! Що тут ще сказати? Хіба, що "Валлар моргуліс!".

11 липня стартує абсолютно нова програма для дошкільнят "Мандрівка у доісторичний світ". Це друга палеонтологічна програма для наймолодшої аудиторії - не пропустіть!

Цього ж дня відбудеться доросліша програма - "Втрачений світ динозаврів-2". Інтерактивна демонстрація, квест та палеонтологічна відзнака йдуть до неї в комплекті.

14 липня відповідаємо на питання "Хто такі водорості?", користуючись мікроскопом та іншим дослідницьким знаряддям. А також прямуємо збирати "Твою першу палеонтологічну колекцію".

18 липня - день для наймолодших дослідників. "Хижі рослини" працюватимуть виключно для дошкільнят.

21 липня можна потрапити на дві демонстрації з квестами, які не є постійними стравами інтерактивного меню. Мова йде про "Химерні риби" та "Фрукти проти овочів". Зоологія й ботаніка - красиве і красиве.

Ще одна програма для дошкільнят відбудеться 25 липня. Раптом ваші юні науковці не були на цій палеонтологічній пригоді - дуже навіть рекомендуємо розпочати знайомство з музеєм саме з неї!

Місяць завершимо прем'єрою "Рослин-паразитів", черговим повтором "Втраченого світу динозаврів" та лекцією про найцікавіші еволюційні відкриття минулого року.


На всі програми можна зареєструватися у вкладці "події" на сторінці у фейсбук. Реєстраційні форму доступні за тиждень до початку заходу!


Вік

5+


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"