Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-лекція для дітей "Химерні риби"

Онлайн-лекція для дітей "Химерні риби"


Нова лекція-онлайн для дітей. Цього тижня в середу ввечері о 19:00.

Під час лекції ми поговоримо про рибу-пилку та її лісозаготівельний рострум, дізнаємось про отруту риби-фугу та моторошні традиції її традиційного споживання, не оминемо також колючі гаджети риби-їжака, проаналізуємо навички мімікрії морського коника (навіть дізнаємось, які гени причетні до такого дивовижного перетворення цієї риби), переконаємось в успішності маскування риби-голки в заростях водоростей.

Гарантуємо знайомство з рибою-папугою та її дивною звичкою утворювати кокон із слизу перед сном.

Й, обережно, морський чорт також у нашій програмі! Так, це та риба, яка займається риболовлею з використанням приманок, і так, її люблять шанувальники морепродуктів, але не тоді, коли її постачають на ринок разом з головою (подвійні стандарти гурманів).

Ми поглянемо на багатьох неймовірних створінь з безмовного царства – велетенську рибу-місяць, рибу-меч, познайомимось з єдиною акулою в світі, яка полюбляє харчуватися водоростями, виконаємо тематичні завдання вікторини, на якій розіграємо три подарунки.

Нагадуємо про кілька важливих речей:

  • Лекція почнеться о 19:00 в середу, 31 серпня, в останній день літа.
  • Підготуйте, якщо це можливо, додатковий гаджет для вікторини в Kahoot! Якщо ваш додатковий гаджет - телефон, то перевірте чи встановлений там додаток Kahoot!
  • За можливості нагадайте, будь ласка, вашим учасникам про відповідальне користування мікрофоном.
  • Лекція безкоштовна. За бажанням ви можете нас підтримати - благодійний фонд музею: UA 958201720313271001302009806. Код ЄДРПО19020229.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW0_TDalA-asBzM_rC9qLr46BawsbgbqOLOz6tjI3zb2TCyw/viewform


Вік

7+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
онлайн