Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-лекція для дітей "Павуки: Книга рекордів"

Онлайн-лекція для дітей "Павуки: Книга рекордів"


Онлайн-лекція для дітей "Павуки: Книга рекордів"

 

Населення нашої планети - більше ніж 7,5 мільярдів людей. Здається, це велика кількість. Але павуків - значно більше. Де б ви не читали анонс нашої демонстрації - за кілька метрів від вас знаходиться павук. Оскільки у нього скоріш за все 8 очей, то цілком ймовірно, що він дивиться саме на вас. Й ми не нагнітаємо атмосферу, а вважаємо, що цих неймовірних істот слід дослідити на новій онлайн-лекції.
Ми дізнаємось, які павуки найбільші, а які найменші, як вони плетуть павутину та чому не потрапляють у власне мереживо пасток. Що й скільки їдять павуки, чи загрожують вони людині?
Чому у цих істот не буває 16 очей, хто з них найшвидший, найвигадливіший мисливець? Ці та інші най-питання будуть розкриті.

Нагадуємо про кілька важливих речей:

  •  Лекція почнеться о 12:00 в суботу 13 серпня.
  •  Підготуйте, якщо це можливо, додатковий гаджет для вікторини в Kahoot! Якщо Ваш додатковий гаджет - телефон, то перевірте чи встановлений там додаток Kahoot!
  •  За можливості нагадайте, будь ласка, Вашим учасникам про відповідальне користування мікрофоном.
  •  Вартість: безкоштовно з добровільним та зовсім не обов'язковим внеском на благодійний фонд музею UA 958201720313271001302009806. Код ЄДРПО19020229.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv1KVAkjJkR4CxN2h-E7SeGXhZEv3NRANkdXbX6pyP2GQiQA/


Вік

5–12


Посилання


Адреса

Харків
онлайн