Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Печерні Забави

Печерні Забави


Дітей запрошують вигадати абетку та придумати табу.

Допоможуть їм первісні люди з малюнків Volodymyr Shtanko до історій Rudyard Kipling, а житиме з ними печерним життям перекладач Volodymyr Chernyshenko.

Вигадування абетки

Звідки взялися літери? Хто їх вигадав і навіщо?
Секрет винайдення абетки описав колись Кіплінґ у своїх казках про Тафі й Теґумая. Саме вони давно-давно у неолітичну добу винайшли значки, якими ми користуємося донині. Допоможе пригадати абетку перекладач книжок Кіплінґа – Володимир Чернишенко.
Дітлахи зіграють у вигадування малюнків-звуків – їм доведеться тупотіти ногами, плескати в долоні, кривити губи і кричати "аааааа!". Неодмінно прихопіть із собою олівець, зошит чи альбом, які знадобляться вам замість акулячого зуба і шматочка кори.
Серед іншого гості ще й дізнаються, чому у слона довгий ніс і звідки в леопарда плями.

Казка про табу

(Інтерактивне читання)
Табу – прадавня вигадка первісних людей, а саме – Теґумайського племені. Виявляється, навіть розповідь про заборони може бути веселою! Познайомтеся з первісним дівчам Тафімай Металумай та її татом Теґумаєм, вирушіть разом на полювання і опануйте табу "Завмри", табу "Мовчи" і ще багато інших табу.

Для старшого дошкільного і молодшого шкільного віку.


Вхід за квитками музею. Обов'язкова реєстрація https://docs.google.com/forms/d/10gAK4rIxGAfosoXIJ9qwIfz5ZfrXLI5QWgIKP9_8YlY/viewform.


Вік

4–7


Вартість

повний квиток: 80 грн
дитячий і пільговий: 55 грн


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"