Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад заходів на червень у Національному науково-природничому музеї

Розклад заходів на червень у Національному науково-природничому музеї


У червні Природничий музей запрошує відвідувачів на захоплюючі інтерактивні програми. 


У перший день літа на вас чекають "Хижі рослини" та "Твоя перша палеонтологічна колекція".

Якщо ви ще не були на цих активностях - це чудовий стартовий набір. Ви зануритесь у світ найхаризматичніших рослин на нашій планеті чи у далеке минуле, власноруч посадите росичку чи зробите відбиток морської зірки на алебастрі й розгадаєте хитромудрі загадки квестів. У цей же день пропонується популярна лекція "Вимирання видів" - захопливі історії про серйозні речі будуть цікаві як школярам, так і студентам чи навіть дорослим.


20 червня на "Мімікрії: гри в імітацію" будете розгадувати найвидатніші ілюзії природи, знайомитись з експонатами та живими організмами з навичками мімікрії, грати в настільну гру та обстежувати музейний простір.


21 та 22 червня - дві програми, які адаптовані для дошкільнят "Хижі рослини" та "Твоя перша палеонтологічна колекція". Перетворіть похід в музей на захопливе дослідження, пізнайте радість перших наукових відкриттів ще навіть не ходячи до школи!


23 червня - це час прем'єри "Ботанічна лабораторія: твій перший гербарій". Не нудний майстер-клас про засушення рослин, а справжня наукова праця та DIY, під час якого ви виготовите як науковий, так і арт-гербарій. Цього ж дня відбудуться класичні "Павуки: книга рекордів". Й це, напевно, перший у світі науково-розважальний захід, в основі якого лежить стаття у рецензованому журналі. Ще й квест на десерт!


28 червня, на День Конституції, заходьте на інтерактивну екскурсію зі стандартною назвою "Рослини-символи України", але нетрадиційним наповненням.


Завершить місяць прем'єра "Втрачений світ динозаврів" та повернення після піврічної перерви "Вторгнення прибульців: розповіді про адвентивні рослини"


Вік

5+


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"