Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад заходів на травень у Національному науково-природничому музеї

Розклад заходів на травень у Національному науково-природничому музеї


Що ж - настав спекотний травень, аромати квітуючих абрикос змінились неймовірними запахами бузку!

Національний науково-природничий музей НАН України запрошує на чергові заходи. 

3 травня повторюються "Хижі рослини" для найменших учасників! Тисячі років дискримінацій за віковою ознакою на природничих заходах лишились в минулому. Запрошуються всі дошкільнята спробувати свої сили у посадці власної плантації хижаків та навіть квесті!

Доросліша версія "Хижих рослин" відбудеться в неділю 6 травня о 15:00! Не пропустіть нагоди потрапити в світ рослин "з зубами" та харизмою - усі подробиці з їхнього життя можна почути лише!

11 травня адаптується вже друга програма для юних дослідників музейного простору. Динозаври перестануть бути гумовими іграшками для дітей віком до 7 років. Повне занурення у світ зниклих тварин на демонстрації "Твоя найперша палеонтологічна колекція".

12 травня повторюється цей захід для учасників, які вже впевнено читають. Переконані, що буде цікаво навіть дорослим!

13 травня на Вас чекають 2 демонстрації - "Павуки: книга рекордів" та "Лабораторія прянощів". І та й інша давно стали класичними, тому якщо любите поєднання науки, інтерактивних розваг та веселого настрою - вам точно сюди.

Плануйте свій графік так, щоб потрапити 18 травня в музей. Приємний бонус усім відвідувачам цього дня - безкоштовний вхід! Співробітники усіх відділів готують для вас низку програм - тому слідкуйте за анонсами!

26 травня святкування дня народження Карла Ліннея. Приєднуйтесь до лекції та отримуйте пакет квестових завдань на 3 поверхах природничого музею! 


Вік

7+


Телефон

+38 (063) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"