Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Розклад заходів у Природничому музеї на липень

Розклад заходів у Природничому музеї на липень


То які ваші плани на липень?

Національний науково-природничий музей НАН України пропонує додати до вашого дозвілля трішечки популярної науки.

Липневі заходи вже готові до здачі в експлуатацію.

Уже 8 липня на лекції "Вимирання видів" можна прослухати захопливі оповідки про серйозні та трішки сумні речі. 

Якщо Ви не встигли відвідати червневу демонстрацію «Втрачений світ динозаврів», то цю ситуацію можна виправити 14 липня. Сальтазавр, мегараптор, алозавр, тиранозавр, теризинозавр та дехто ще чекають на зустріч з Вами, щоб розповісти історії зі свого захопливого життя. Якщо Ви ще відвідували наші активності, то рекомендуємо починати з «Хижих рослин». Уявіть, що ці загадкові рослини знаходяться в Ваших руках – від росички та венериною мухоловки до сараценії та непентеса й навіть рідкісного австралійського цефалота! 

18 липня відбудеться спеціальна версія цієї програми для дошкільнят. Знайомство з рослинами-хижаками, посадка насіння росички та захопливий квест – чудовий стартовий пакет для першого знайомства юного дослідника з природничим музеєм.

Увага – прем’єра 22 липня! Це лекція «Біохімія шкідливих звичок», на якій вам розкажуть про те як гени та речовини в нашого організму змушують нас шкодити своєму організму. Обережно – під час заходу можливо вироблення звички відвідувати всі наші заходи.

Чергова зустріч з дошкільнятами - 25 липня. Вам доводуть, що палеонтологія може бути цікавою й дуже юному науковцю. Зробите відбиток морської зірки, потримаєте в руках викопні рештки та навіть відправитесь в експедиційні мандри територією музею.

На завершення місяця планується цілих три події. Це й «Твій перший гербарій» - практикум, що навчить Вас правильно сушити рослини та перетворювати їх на справжю наукову чи арт-колекцію, й добре знайома класична версія нашої палеонтологічної програми. Окрім того, на Вас чекає хвилююче знайомство з милими павуками, їхніми рекордами та неймовірним способом життя!


Вік

0+


Телефон

+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"