Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад заходів у Природничому музеї на серпень

Розклад заходів у Природничому музеї на серпень


Третя літня історія починається.

І поміж відпусток, літніх мандрівок та в’язких променів серпневого сонця обов’язково завітайте до лекційного залу Природничого музею.

Ви зможете підібрати собі програму до смаку незалежно від віку та улюбленого напрямку природничих наук. 


У неділю 5 серпня повертається програма "Мімікрія: гра в імітацію". Неймовірні оптичні ілюзії, тварини й рослини, що змагаються один з одним у навичках камуфляжу, перевтілення, знайомствоз живими паломниками та павуками, настільна гра та навіть квест - і все це в одній посудині! 

Цього ж дня не оминіть нагоди потрапити на лекцію "Вимирання видів". Адже на ній ви зможете послухати історії про таємничі зникнення амфібій, катастрофи минулого, які причетні до вимирання амонітів та динозаврів, спроби вчених врятувати рідкісних видів, успіхи та невдачі на цьому шляху. 


12 серпня стартують класичні "Хижі рослини". Таємничий світ мухоловок, росичок, непентесів та сараценій відкриє вам усі секрети. Живі рослини, майстер-клас з пророщування та пошуковий квест. Ось такий нехитрий рецепт демонстрації, яка ідеально підходить для першого знайомства з програмами музею.


На завершення неділі лекція "Біохімія шкідливих звичок"! На прем’єрі був зібраний повний зал, тому вирішили підтримати цю чудову традицію. Говоритимете про те, чому нам хочеться з’їсти ще шматочок, чому так важко кинути палити, як алкоголь грається з рецепторами нашого організму. Дуже доступно про гормони, гени та біохімічні пастки шкідливих звичок.


19 серпня – міжнародний палеонтологічно-ботанічний день! Насправді ні, але ви погляньте на ці програми. "Твоя перша палеонтологічна колекція" - захоплива демонстрація, виготовлення відбитків морських зірок на гіпсовій поверхні, палеонтологічна експедиція в стінах природничого музею – звучить непогано як для однієї події. 

Цього ж дня "Втрачений світ динозаврів" - інтерактивні розповіді про цих неймовірних істот з далекого минулого, можливість потримати в руках справжні рештки та репліки (точні копії музейних експонатів), малювання тиранозавра та невелика пригода в юрському періоді.


І ще одна забута програма відроджується в серпні! "Лабораторія прянощів" відкриває свої двері та запрошує до хімічних дослідів, які перевірять справжність какао та кориці, тактильне та смакове знайомство зі спеціями, косметичний майстер-клас (так, ви все правильно прочитали) та тематична настільна гра.


22 серпня у світлі прийдешнього Дня Незалежності підготували інтерактивну екскурсію "Рослини-символи України". На ній вас познайомлять із ботанічними цікавинками про рослини, які по праву вважаються символами України. Ви дізнайтесь 27 способів використання верби, оволодієте секретами створення зимових букетів з калини, пізнаєте, хто така червона рута та чи варто її шукати вечорами. Ви безпроблемно будете орієнтуватися у різноманітті мальв, дізнаєтесь, коли в Україну потрапили чорнобривці та чому з них виготовляють харчову добавку Е161b.
Ви поговорите про те, яка рослина-символ нашої держави зупинила армію Ксенофонта в Азії, а яка привела до війни Британії та Китаю.
Також поговорите про те, чому треба пахнути, як чебрець, від чого лікує барвінок, а від чого лише спустошить ваш гаманець, дізнаєтеся секрети геліотропізму та чому соняшник - це математично досконала рослина.
Багато що почіпаєте руками, дечим потішите смакові рецептори та здолаєте пакет тематичних завдань під час самої екскурсії.


25 серпня на вас чекає програма "Україна доісторична" - це одночасно і невеличкий екскурс у часи, коли на території сучасної України не було жодного клаптика суші, панували неймовірні хижі акули і морські рептилії! Скільки це тривало? Що відбувалось під час льодовикового періоду і хто пережив усі халепи зледеніння та пристосувався до нового життя? Як змінювався рослинний світ?... Це те, про що ви зможете дізнатись під час інтерактивної екскурсії Палеонтологічним відділом музею! А ще ви зможете відчути себе справжнім палеонтологом, видобути приховані в "надрах" імпровізованого розкопу справжнісінькі рештки викопних скам’янілостей і під час майстер-класу навчитеся створювати доісторичну прикрасу-оберіг, яку ви заберете з собою на згадку про цей день неймовірних відкриттів! 


Цього місяця відбудеться й одна подія для дошкільнят - 29 серпня. "Хижі рослини" для найменших – це захід створений спеціально для вашого юного дослідника. Перетворіть перше знайомство з музеєм на захопливу пригоду з пізнавальними, квітникарськими та пошуковими активностями. 


Вік

4+


Телефон

+380 (63) 616 49 56
+380 (96) 448 38 13
+380 (44) 235 62 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"