Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад заходів у природничому музеї на вересень

Розклад заходів у природничому музеї на вересень


Настала осінь. Настав час перезавантаження!

Природничий музей перезапускає свої інтерактивні програми – додає реквізит, модифікує квестові головоломки та навіть полишає межі музею! 


Першого вересня – музейна лінійка, а точніше відповідь ностальгії за літом, веселим канікулам та коротким відпусткам. Адже світ мімікрії вас здивує – неймовірні павуки, привиди-палочники, які з радістю познайомляться з вашими долонями, риба-їжак, настільна гра, біологічний квіз, захопливе дослідження музейного простору та фінальний бій з Мімікрантом. І без подарунку в програмі "Мімікрія: гра в імітацію" ви точно не залишитесь! 

Окрім того, цього ж дня – палеонтологічні розваги. Хоча, ні! Це не лише розваги, а й повне занурення у світ викопних решток. Історія нашої планети буде у ваших руках. Ви змоделюєте процес утворення скам’янілості морської зірки, потримаєте в руках амоніта, наутілуса, відбитки папороті, шматочок шкіри сальтозавра та багато чого іншого. Завершиться подія вашою експедицією територією музею, під час якої ви зберете свою першу палеонтологічну колекцію (за збігом обставин програма має таку ж назву!).


15 вересня – "Хижі рослини". Все, що ви хотіли знати про світ тендітних рослин, які стали на шлях війни з комахами та іншими милими істотами! Венерина мухоловка цього разу точно схопить вас за палець, росичка покаже свої пастки-льодяники, найшвидші у світі вакуумні насоси пухирника також будуть до ваших послуг, як і рідкісний головач з Австралії та інші гарні та екзотичні мешканці підвіконь. І ви посадите насіння росичок, яке за належної турботи стане вашим персональним ловцем мух.

А хто безстрашний та не має жодних стереотипів щодо павуків, то цього ж дня буде й вам свято! В основі "Книги рекордів" покладено наукову статтю в престижному журналі. Це перший випадок екранізації доробку вчених. Всі дані перевірені, й ви точно знатимете, який павук найбільший, який найотруйніший, а який найсмачніший (це вже трішки перебільшення). 4 живих павуки та значно більше колекційних експонатів, павутинний перформенс та навіть вибори. Одним словом - не пропустіть!


Адаптована програма для малюків-дослідників вперше відбудеться на вихідних. Й якщо ви хочете вперше познайомити когось із дошкільнят з музейним простором, то 16 вересня – це саме той час!


"Втрачений світ динозаврів" - це оповідка про сальтазавра, алозавра, мегараптора, теризинозавра, тиранозавра, спінозавра та їхніх далеких родичів – птеродактиля та мозозавра. Це експонати та музейні репліки, це подорож у юрський період, це майстер-клас з малювання тиранозавра, на якому ви точно перевершите лектора-демонстратора, адже він жахливо малює. Фанатам диносвіту пропонується долучитися до досліджень 22 вересня.


Увага! Прем’єра! Демонстрація "Химерні риби" до 23 вересня обросте інтерактивом та дослідницькими пригодами. Повірте, буде дуже цікаво!

По завершенні події буде незвичний формат події "Здорова їжа – шкідлива їжа". Це й лекція з графіками та посиланнями на наукові праці, яку будуть органічно змінювати хімічні дослідження продуктів та інші інтерактивні несподіванки.


Й зверніть увагу на 29 вересня! Цього дня музей буде працювати на відкритому просторі! Жодних вітрин та залів, свіже повітря, динамічний простір, не зовсім дика, але природа! "Біосфера-3" - це квест з повчальною історією та майстер-класом з виготовлення міні-екосистеми в лампочці розжарювання. Цього разу на вас чекає абсолютно відкрита локація.


Окрім того, інтерактивна екскурсія "Ліс чекає на зиму" - це знайомство з пристосуваннями рослин, тварин та грибів до приходу осені. Це прогулянка відкритою частиною Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна, це пакет завдань, дослідження живого світу та приємні бонуси для всіх учасників пригоди.


Зверніть увагу, що всі події потребують попередньої реєстрації.

Всі незрозумілості можна з’ясувати за телефоном 0636164956.


Вік

4+


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"