Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Вторгнення прибульців: розповіді про агресивні рослини

Вторгнення прибульців: розповіді про агресивні рослини


Вони долають тисячі кілометрів, не помічаючи жодних кордонів, користуючись найрізноманітнішим транспортом. Вони захоплюють все нові й нові землі, нещадно змінюючи довкілля. Вони змушують нас носити захисні маски та з обережністю дивитися під ноги. Здається, що для них людина – лише інструмент для здійснення войовничих інвазій. Й ім’я їм – адвентивні рослини.

Національний науково-природничий музей НАН України кличе вас на пригодницькі розповіді про світ зелених від хлорофілу прибульців.

Вас познайомлять з найбільш небезпечними рослинами-чужинцями, засобами їхнього лоу-кост пересування, історіями завоювань та неймовірними небезпеками, які вони несуть для людства та нашої планети загалом.

Розважатися будете побудовою варіаційної кривої, хімічними дослідами, підрахунками насіннєвої продуктивності, дослідженням плодів за допомогою збільшуваних приладів, кулінарними експериментами та тематичним квестом. 

Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1tnTZ6pWS2apof00fQawoGsWBJehka_nWhuhRpHVbotg/edit​

Довідки за телефоном: +380 (63) 616 49 56.

Оплата:

  • для дітей (55 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 95 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
  • для дорослих (80 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 70 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.

До вартості демонстрації входить набір з трьох зразків для вашої колекції.

Увага: якщо у заході бере участь лише ваша дитина, й ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх, то ви можете:

  • відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
  • передати її організаторм з рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.

Вік

10+


Вартість

участь: 150 грн


Телефон

+380 (63) 616 49 56


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького, 15

Як дістатися?

Найближчі ст.метро "Театральна" та "Золоті ворота"